هدر اصلی
1393/05/23 18:18:57
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن آبادی خبر داد:

سفر اعضای کمیسیون برنامه ،بودجه مجلس به گیلان/سهم ایران از ۴ هزار سد لاستیکی در جهان ۴ است

عضو کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس با اعلام خبر سفر گروهی از اعضای کمیسیون متبوعش به گیلان ،گفت: سهم ایران از ۴ هزار سد لاستیکی در جهان ۴ است.
سفر اعضای کمیسیون برنامه ،بودجه مجلس به گیلان/سهم ایران از ۴ هزار سد لاستیکی در جهان ۴ است عضو کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس با اعلام خبر سفر گروهی از اعضای کمیسیون متبوعش به گیلان ،گفت: سهم ایران از ۴ هزار سد لاستیکی در جهان ۴ است. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg سفر,اعضای,کمیسیون,برنامه,،بودجه,مجلس,به,گیلان/سهم,ایران,از,۴,هزار,سد,لاستیکی,در,جهان,۴,است Icana

غلامرضا جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت, گفت: گروهی از اعضای کمیسیون برنامه, بودجه و محاسبات مجلس در سفر دو روزه به گیلان که از امروز آغاز شده است از مخازن وسازه های آبی وسد شفارود و پل رود در شرق و غرب گیلان بازدید کردند.

 نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطالعات احداث ۱۱ سد لاستیکی در گیلان مطالعه شده و ۴ سد ساخته شده است,،افزود: همچنین از سایت نفتی پتروشیمی در رودسر بازدیدی انجام شد که ساخت این واحد پتروشیمی بسیار کند است و تاکنون تنها کاری که انجام شده تملک زمین برای ساخت آن است. 
 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین از برنامه بازدید از پروژه ساخت ۱۱ کیلومتر از آزادراه, از منجیل تا رودبار خبر داد و گفت: در این سفر مدیر پروژه راه آهن قزوین رشت آستارا انزلی نیز حضور دارد.
جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: تیم اعزامی از کمیسیون که ریاست آن را الیاس نادران برعهده دارد در جلسه امشب شورای عالی اداری رشت حاضر شده و مشکلات پروژه های مورد بازدید را بررسی و درباره آنها تصمیم گیری می کنند. 
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: این سفر به منظور بررسی میزان تخصیص بودجه به پروژه ها در سال جاری و بررسی مشکلات به منظور اعمال در بودجه ۹۴ انجام شد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet