خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/23 18:14:00
سرویس فرهنگی
طاهری تشریح کرد:

جزئیات سفراعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از استان گلستان/ بهره برداری مناسب از ظرفیت های گردشگری

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:کمیسیون فرهنگی مجلس به جد پیگیر بهره برداری مفید مردم از ظرفیت های فرهنگی و گردشگری در استان گلستان است.
جزئیات سفراعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از استان گلستان/ بهره برداری مناسب از ظرفیت های گردشگری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:کمیسیون فرهنگی مجلس به جد پیگیر بهره برداری مفید مردم از ظرفیت های فرهنگی و گردشگری در استان گلستان است. https://cdn.icana.ir/d/019/43347.jpg جزئیات,سفراعضای,کمیسیون,فرهنگی,مجلس,از,استان,گلستان/,بهره,برداری,مناسب,از,ظرفیت,های,گردشگری Icana

 سیدعلی طاهری در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت ، با تشریح جزئیات سفراعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به استان گلستان، گفت: یکی از مزیت های این استان بحث دریا است و کمیسیون به جد پیگیر بهره برداری مفید مردم از موقعیت فرهنگی و گردشگری در استان گلستان هستند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: استان گلستان ، نمونه فرهنگ همزیستی ایرانی است که اقوام مختلف با مذهب شیعه و سنی با وحدت در کنار یکدیگر زندگی می کنند که در ایران و منطقه به عنوان یک الگوی موفق می توان از آن یاد کرد.

وی پس از برشمردن خصلت های برجسته فرهنگی استان گلستان ، افزود: درابتدای سفر،حجت الاسلام سالک به عنوان نائب رئیس کمیسیون فرهنگی در برنامه زنده تلویزیونی سیمای گلستان حضور پیدا کرد و اهداف این سفر و فعالیت های فرهنگی را  تشریح کرد.

طاهری گفت: اعضای کمیسیون در کنار مردم گرگان در جشن گلریزان کمک به مردم غزه حضور پیدا کردند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس با اشاره به حضور اعضای کمیسیون فرهنگی در یادمان شهدای گمنام تپه نورالشهدای گرگان به میزبانی بنیاد نشرآثار ارزش های دفاع مقدس، گفت: نمایندگان مجلس در جریان بازدید خود از اهم اقدامات بنیاد در استان گلستان و همچنین باغ موزه دفاع مقدس قرار گرفتند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ، گفت: شورای عمومی فرهنگی استان با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی و مجمع نمایندگان استان گلستان، مسئولین عالی رتبه استان ، امام جمعه گرگان و ائمه جمعه شیعه و اهل سنت استان برای بررسی مسائل فرهنگی استان تشکیل شد.

وی گفت: اعضای کمیسیون عصر جمعه عازم شهرگنبد می شوند  تا با علمای اهل سنت و شیعه در شرق استان گلستان دیدار داشته باشند و پس از آن بازدید از میل گنبد یا همان برج گنبد که از آثار ثبت شده ملی است و همچنین زیارت امامزاده یحی بن زید گنبد را در برنامه دارند.

 طاهری گفت: صبح جمعه دیداری با صنوف نخبگان استان ترتیب داده شده است و در ادامه اعضای کمیسیون که ملبس به لباس روحانیت هستند در نماز جمعه گرگان شهرستان های نزدیک به مرکز استان حضور خواهند یافت.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: عصر جمعه اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از برخی پروژه های فرهنگی استان گلستان بازدید خواهند کرد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet