خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/24 09:56:12
سرویس اقتصادی
کاتب:

دولت نیمه نخست سال 94 برنامه ششم توسعه را به مجلس ارائه می دهد/برنامه ششم براساس واقعیت نوشته شود

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه لایحه برنامه ششم توسعه کشور در ۶ ماه نخست سال ۹۴ به مجلس ارائه شود ،گفت: خواسته مجلس از دولت در تدوین برنامه ششم توسعه این بوده که به جای تدوین بندهای متنوع از بندهای محدودتری استفاده شود تا این برنامه دست یافتنی باشد.
دولت نیمه نخست سال 94 برنامه ششم توسعه را به مجلس ارائه می دهد/برنامه ششم براساس واقعیت نوشته شود سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه لایحه برنامه ششم توسعه کشور در 6 ماه نخست سال 94 به مجلس ارائه شود ،گفت: خواسته مجلس از دولت در تدوین برنامه ششم توسعه این بوده که به جای تدوین بندهای متنوع از بندهای محدودتری استفاده شود تا این برنامه دست یافتنی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/73192.jpg دولت,نیمه,نخست,سال,94,برنامه,ششم,توسعه,را,به,مجلس,ارائه,می,دهد/برنامه,ششم,براساس,واقعیت,نوشته,شود Icana

غلام رضا کاتب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره چگونگی تدوین برنامه ششم توسعه کشور گفت: برای تدوین برنامه ششم توسعه کشور، هماهنگی و جلسه مقدماتی بین کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری انجام شده و مقرر شده است که پیش نویس این برنامه بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری تهیه شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقرر شده است که لایحه برنامه ششم توسعه کشور در 6 ماه نخست سال 94 به مجلس ارائه شود تا این موضوع تا پایان شهریور سال 94 نهایی شود.

کاتب گفت: در صورتی که لایحه برنامه ششم توسعه تا شهریور سال 94 نهایی شود این امکان بوجود می آید که از بندهای این لایحه در تدوین بودجه سال 95 استفاده شود.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس  افزود: خواسته مجلس از دولت در تدوین برنامه ششم توسعه این بوده که به جای تدوین بندهای متنوع از بندهای محدودتری استفاده شود تا این برنامه در تمامی زمینه ها واقع نگر و دست یافتنی تر باشد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet