هدر اصلی
1393/05/24 09:25:10
سرویس سیاسی
حقیقت پور:

مردم آثار و برکات تمدید حکم آیت الله آملی لاریجانی را در سفره های عدالت خواهند دید

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:آیت الله آملی لاریجانی یکی ازسرمایه های فقهی و علمی ایران هستند و تشخیص مقام معظم رهبری برای استفاده از ظرفیت های ایشان اتفاق خوبی است که قطعا آثار و برکات آن را در سفره های عدالت خواهیم دید.
مردم آثار و برکات تمدید حکم آیت الله آملی لاریجانی را در سفره های عدالت خواهند دید عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:آیت الله آملی لاریجانی یکی ازسرمایه های فقهی و علمی ایران هستند و تشخیص مقام معظم رهبری برای استفاده از ظرفیت های ایشان اتفاق خوبی است که قطعا آثار و برکات آن را در سفره های عدالت خواهیم دید. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg مردم,آثار,و,برکات,تمدید,حکم,آیت,الله,آملی,لاریجانی,را,در,سفره,های,عدالت,خواهند,دید Icana

منصور حقیقت پور در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با مبارک دانستن تمدید حکم ریاست رئیس قوه قضائیه ، گفت: آیت الله آملی لاریجانی یکی ازسرمایه های فقهی و علمی حوزه های علمیه ایران اسلامی هستند و تشخیص مقام معظم رهبری برای استفاده از ظرفیت های ایشان اتفاق خوبی است که قطعا آثار و برکات آن را در سفره های عدالت خواهیم دید.

نماینده مردم اردبیل ،نمیر ،نیرو سرعین در مجلس شورای اسلامی  برجسته دانستن بصیرت سیاسی رئیس قوه قضائیه گفت: آیت الله آملی لاریجانی  در عین جوانی و شادابی از معلومات بالایی در مسائل فقهی برخوردارند.

وی با واهی دانستن برخی گزارش های نهادهای مدعی حقوق بشر در رابطه با عملکرد قوه قضائیه ،افزود:آنها به سفارش آمریکا و نهادهای صهیونیستی گزارش های کذب منتشر می کنند که برای مردم ایران اهمیتی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  مجلس ادامه داد: برای برخی نهادهای مدعی حقوق بشری ، همجنس گرایی به عنوان یک ارزش تلقی می شود و مدافع آن به عنوان آزادی بیان هستند در حالی که در ایران اسلامی اجرای دقیق ، کامل و صحیح موازین فقهی و شرعی اهمیت دارد.

حقیقت پور که عملکرد سیستم قضایی جمهوری اسلامی را موفق می داند، گفت: قطعا آیت الله آملی لاریجانی در ادامه ریاست خود بر قوه قضائیه سعی بر بهبود عملکرد و استفاده بیشتر از ظرفیت های قضات خبره و بهبود هرچه بیشتر سیستم قضایی کشور خواهند داشد.

 نماینده مردم اردبیل ،نمیر ،نیرو سرعین در مجلس خواهان نشان دادن رافت اسلامی به مردم شد اما در عین حال گفت:  دستگاه قضایی باید بابرخورد انقلابی ،مقتدرانه و بدون هرگونه رافتی در مقابل جرائم مختلف و اراذل ایستادگی کند و هرگونه راه فراری را بر انها ببندد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet