وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

هدر اصلی
1393/05/24 11:02:45
سرویس سیاسی
نعمتی تاکید کرد:

عملکرد موفق آیت الله آملی لاریجانی دربرخورد قاطع با پرونده ۳ هزار میلیارد تومانی

سخنگوی هیات رییسه مجلس آیت الله صادق آملی لاریجانی را فردی بزرگ، فقیه، مجتهد و از زحمت کشان انقلاب دانست و افزود: آیت الله آملی لاریجانی در مواردی مانند پیگیری بدهی بابک زنجانی و خسرو مه آفرید در پروند اختلاس سه هزار میلیارد تومانی اقدامات به موقع وبزرگی انجام دادند و می توان امیدوار بود که مبارزه با فساد همواره در حال پیگیری است.
عملکرد موفق آیت الله آملی لاریجانی دربرخورد قاطع با پرونده ۳ هزار میلیارد تومانی سخنگوی هیات رییسه مجلس آیت الله صادق آملی لاریجانی را فردی بزرگ، فقیه، مجتهد و از زحمت کشان انقلاب دانست و افزود: آیت الله آملی لاریجانی در مواردی مانند پیگیری بدهی بابک زنجانی و خسرو مه آفرید در پروند اختلاس سه هزار میلیارد تومانی اقدامات به موقع وبزرگی انجام دادند و می توان امیدوار بود که مبارزه با فساد همواره در حال پیگیری است. https://cdn.icana.ir/d/019/43332.jpg عملکرد,موفق,آیت,الله,آملی,لاریجانی,دربرخورد,قاطع,با,پرونده,۳,هزار,میلیارد,تومانی Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با عملکرد قوه قضائیه در دوره ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی گفت: آیت الله آملی لاریجانی فردی بزرگ، فقیه، مجتهد و از زحمت کشان انقلاب است و اظهار نظر در مورد ایشان بطور حتم کار بسیار دشواری است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ابقای آیت الله صادق آملی لاریجانی در ریاست قوه قضائیه حکایت از رضایت رهبر معظم انقلاب از عملکرد ایشان و دستگاه قضا دارد.

وی افزود: انتخاب مجدد آیت الله صادق آملی لاریجانی از سوی رهبری، مهر تائیدی بر عملکرد ایشان در دوره ریاست قوه قضائیه است.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر عملکرد موفق و مثبت  آیت الله آملی لاریجانی در برخورد قاطع با پرونده ۳ هزار میلیارد تومانی ،تصریح کرد: آیت الله صادق آملی لاریجانی در مواردی مانند پیگیری بدهی بابک زنجانی و خسرو مه آفرید در پروند اختلاس سه هزار میلیارد تومانی  اقدامات  به موقع وبزرگی  انجام دادند و می توان امیدوار بود که مبارزه با فساد همواره در حال پیگیری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet