هدر اصلی
1393/05/24 09:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سالک:

طرح جامع جمعیت در کمیسیون فرهنگی مجلس تکمیل می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از بررسی ۱۰ طرح جامع در این کمیسیون خبر داد.
طرح جامع جمعیت در کمیسیون فرهنگی مجلس تکمیل می‌شود رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از بررسی ۱۰ طرح جامع در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44054.jpg طرح,جامع,جمعیت,در,کمیسیون,فرهنگی,مجلس,تکمیل,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛ احمد سالک اظهار کرد: طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده و مقابله با پیرسالاری و سالمندی از مهم‌ترین طرح های این کمیسیون است.

وی افزود: طرح قانونمند‌کردن صدا وسیما نیز یکی از این طرح‌ها است که به مجلس شورای اسلامی ارائه شده و همچنین دو طرح امر به معروف و مسجدمحوری نیز از دیگر دغدغه‌های اعضای این کمیسیون است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تقویت مراکز تحقیقی و پژوهشی در زمینه مسائل فرهنگی نیز یکی از مهم ترین محورهای طرح های کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی است.

سالک از کاهش بودجه فرهنگی کشور انتقاد کرد و افزود‌: بودجه سال 93 این مجموعه نسبت به سال گذشته کاهش داشته که این مسئله مهم است و جای بحث دارد که امید داریم در سال 94 این مسئله جبران شود.

سالک همچنین سیاست های کمیسیون را بر مبنای چند مبحث بیان کرد و گفت: از جمله این سیاست‌ها احیای فرهنگ در کشور با توجه به مطالبات و رویکردهای مقام معظم رهبری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet