ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/24 11:53:48
سرویس سیاسی
رحمانی:

تلاش‌های آیت الله آملی لاریجانی برای حفظ استقلال دستگاه قضا ستودنی است

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تلاش‌های رئیس دستگاه قضا برای حفظ استقلال دستگاه قضا ستودنی است ،گفت:عملکرد آیت الله آملی لاریجانی همواره در راستای دفاع از آرمان های انقلاب و نظام بوده و ایشان فردی صادق و قابل تقدیر هستند.
تلاش‌های آیت الله آملی لاریجانی برای حفظ استقلال دستگاه قضا ستودنی است رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تلاش‌های رئیس دستگاه قضا برای حفظ استقلال دستگاه قضا ستودنی است ،گفت:عملکرد آیت الله آملی لاریجانی همواره در راستای دفاع از آرمان های انقلاب و نظام بوده و ایشان فردی صادق و قابل تقدیر هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/52313.jpg تلاش‌های,آیت,الله,آملی,لاریجانی,برای,حفظ,استقلال,دستگاه,قضا,ستودنی,است Icana

رضا رحمانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با عملکرد آیت الله صادق آملی لاریجانی در دستگاه قضا ،گفت: ابقای ایشان از سوی مقام معظم رهبری، نمایانگر رضایت از عملکرد وی، در قوه قضائیه است و اقدامات صورت گرفته از قبیل تلاش برای حفظ استقلال دستگاه قضا کاملا ستودنی است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از آیت الله آملی لاریجانی به عنوان یک شخصیت علمی، متین و فقیه یاد کرد و افزود: یکی از اقدامت مثبت در دوره ریاست وی، تعامل مثبت بین قوا بوده و تلاش این قوه طی سالیان اخیر، برخورد تخصصی با موضوعات مختلف است.

وی در رابطه با وضعیت مبارزه با فساد طی سالیان اخیر نیز بیان کرد: وجه شکلی مبارزه با فساد، بر عهده قوه قضائیه است، آیت الله صادق آملی لاریجانی در تلاش برای خشکاندن ریشه فساد بوده که برخوردهای مناسب و عادلانه بیانگر همین موضوع است.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تعامل موجود میان قوا اظهار داشت: در دوره جدید ریاست ایشان، تمامی قوا باید به فکر نابودی فساد برای همیشه باشند، چرا که رشد کشور در فضای فساد غیرممکن است، از این رو ضروری بوده که  آیت الله صادق آملی لاریجانی با درایت لازم، مبارزه با فساد را بیش از گذشته مورد توجه قرار دهند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به عقیده بنده عملکرد آیت الله صادق آملی لاریجانی همواره در راستای دفاع از آرمان های انقلاب و نظام بوده و ایشان فردی صادق و قابل تقدیر هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet