ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/25 09:36:11
سرویس بین الملل
جعفری:

نژادپرستی در آمریکا نهادینه شده است/ قتل جوان سیاه‌پوست نشان داد رنگین‌پوستان همچنان در موضع فرودستی قرار دارند

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکیدی بر اینکه نژادپرستی در آمریکا نهادینه شده است؛ گفت: برخلاف داعیه حقوق بشر نظام سیاسی آمریکا، رنگین پوستان و به خصوص سیاه‌پوستان همچنان در موضع فرودستی قرار دارند.
نژادپرستی در آمریکا نهادینه شده است/ قتل جوان سیاه‌پوست نشان داد رنگین‌پوستان همچنان در موضع فرودستی قرار دارند عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکیدی بر اینکه نژادپرستی در آمریکا نهادینه شده است؛ گفت: برخلاف داعیه حقوق بشر نظام سیاسی آمریکا، رنگین پوستان و به خصوص سیاه‌پوستان همچنان در موضع فرودستی قرار دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/71926.jpg نژادپرستی,در,آمریکا,نهادینه,شده,است/,,قتل,جوان,سیاه‌پوست,نشان,داد,رنگین‌پوستان,همچنان,در,موضع,فرودستی,قرار,دارند Icana

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به قتل رسیدن نوجوان سیاه‌پوست به ضرب گلوله پلیس آمریکا؛ تصریح کرد: نگاه سیستم آمریکا به رنگین پوستان ظالمانه است اگر چه در ظاهر این مسئله را پنهان می‌کنند.

نماینده مردم بجنورد،‌ مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی افزود: نظام آمریکا برای پنهان کردن نگاه فرودستی خود به رنگین پوستان باراک اوباما را که یک سیاه پوست بود به سمت ریاست جمهوری رساند تا بتواند از این طریق پوششی برای سرکوب پنهام رنگین پوستان بسازد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نژادپرستی در آمریکا نهادینه شده است، ادامه داد: این نخستین بار نیست که یک سیاه‌پوست غیرمسلح به ضرب گلوله‌های نیروهای امنیتی دولت امریکا کشته می‌شود و با نگاه به کارنامه جامعه آمریکا در هر برهه‌ای شاهد جریان‌های نژادپرستی که از حمایت دولت نیز بهره‌مند بودند خواهیم بود.

این نمابنده مجلس نهم تصریح کرد: با مرگ این جوان سیاه‌پوست جامعه آمریکا بار دیگر اصول اخلاقی را زیر سوال برد و به طور حتم این آشوب‌ها در صورتی که افراد خاطی مجازات نشوند به دیگر ایالات آمریکا نیز رسوخ خواهد کرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی، افزود: دغدغه‌ معترضانی که این روزها در ایالت میسوری دست به اعتراض زده اند صرف انتقام جویی نیست بلکه آنها خواهان برقراری عدالت و پایان دادن به این نگاه نژادپرستانه در سیستم سیاسی و قضائی آمریکا هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet