ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/24 12:47:50
سرویس سیاسی
عزیزی:

آیت الله آملی لاریجانی اصل عدم ورود به حواشی را رعایت کرده است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: قوه قضائیه با ریاست آیت الله آملی لاریجانی در برخورد با پرونده های فساد مالی بسیار قاطعانه و محکم برخورد واصل عدم ورود به حواشی را رعایت کرده است که جای تشکر و قدردانی دارد.
آیت الله آملی لاریجانی اصل عدم ورود به حواشی را رعایت کرده است رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: قوه قضائیه با ریاست آیت الله آملی لاریجانی در برخورد با پرونده های فساد مالی بسیار قاطعانه و محکم برخورد واصل عدم ورود به حواشی را رعایت کرده است که جای تشکر و قدردانی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/47450.jpg آیت,الله,آملی,لاریجانی,اصل,عدم,ورود,به,حواشی,را,رعایت,کرده,است Icana

عبدالرضا عزیزی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تبریک انتخاب مجدد آیت الله آملی لاریجانی از سوی مقام معظم رهبری به ریاست قوه قضاییه، اظهار کرد: آیت الله آملی لاریجانی در زمان ریاست خود در قوه قضاییه بسیار قوی عمل کردند.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: قوه قضائیه با ریاست آیت الله آملی لاریجانی در برخورد با پرونده های فساد مالی بسیار قاطعانه و محکم برخورد واصل عدم ورود به حواشی را رعایت کرده است که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی افزود: حتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمان بررسی یکی از پرونده های بزرگ فساد مالی کشور، به خاطر روند سریع و عادلانه ای که قوه قضاییه در بررسی پرونده ها در پیش گرفته بود، با نامه ای که بیش از 150 امضا داشت از این قوه تشکر کردند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای  اسلامی در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم قوه قضائیه با ریاست مجدد آیت الله آملی لاریجانی بتواند روند مثبتی را که در گذشته در قبال بررسی پرونده های قضایی در پیش گرفته بود، ادامه دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet