هدر اصلی
1393/05/24 13:29:22
سرویس اجتماعی
قربانی خبر داد:

تلاش کمیسیون بهداشت برای تامین امکانات ورزشی به جانبازان بالای 50 درصد

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،درباره بررسی طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان بالای پنجاه درصد(۵۰%) در کمیسیون متبوعش، گفت: در این طرح دولت را موظف خواهیم کرد تا حداقل امکانات ورزشی که برای سلامت جانبازان بالای ۵۰ درصد و تعدادی از جانبازان بالای ۲۵ درصد مورد توجه است را تامین کند.
تلاش کمیسیون بهداشت برای تامین امکانات ورزشی به جانبازان بالای 50 درصد سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،درباره بررسی طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان بالای پنجاه درصد(50%) در کمیسیون متبوعش، گفت: در این طرح دولت را موظف خواهیم کرد تا حداقل امکانات ورزشی که برای سلامت جانبازان بالای 50 درصد و تعدادی از جانبازان بالای 25 درصد مورد توجه است را تامین کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44015.jpg تلاش,کمیسیون,بهداشت,برای,تامین,امکانات,ورزشی,به,جانبازان,بالای,50,درصد Icana

محمدحسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری بررسی طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان بالای پنجاه درصد(50%)در کمیسیون بهداشت، افزود: امروزه بسیاری از جانبازان بالای 50 درصد و تعدادی از جانبازان بالای 25 درصد به جهت معلولیت‌هایی که دارند قادر به استفاده از امکانات و فضاهای ورزشی نیستند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: در بررسی طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان بالای پنجاه درصد(50%)دولت موظف شده تا حداقل امکانات ورزشی که برای سلامت این جانبازان مورد توجه است را تامین کند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با یادآوری ارایه این طرح از سوی جمعی از نمایندگان مجلس، گفت: اکنون سطح امکانات ورزشی در این طرح مشخص نیست و در تلاش خواهیم بود که با موظف کردن وزارت ورزش و جوانان با بنیاد شهید و امور ایثارگران، حداقل‌های ورزشی در این طرح طی بخشنامه‌ای مشخص شود به گونه‌ای که در این بخشنامه اعلام شود حداقل‌های ورزشی شامل چه مواردی خواهد بود.

گفتنی است روز یکشنبه 26 مرداد ماه قرار است طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان بالای پنجاه درصد(50%) در دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet