عید سعید غدیرخم
1393/05/25 10:18:01
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی مطرح کرد:

انتقاد از وضعیت و کیفیت نامناسب باند فرودگاه مهرآباد / 100 فروند هواپیمابه دلیل فرسودگی غیر فعال هستند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از وضعیت و کیفیت نامناسب باند فرودگاه مهرآباد ،گفت: از ۲۵۰ فروند هواپیمای موجود در ناوگان هواپیمایی کشور ۱۵۰ هواپیما بیشتر پرواز نمی کنند و ۱۰۰فروند به دلیل فرسودگی غیر فعال هستند.
انتقاد از وضعیت و کیفیت نامناسب باند فرودگاه مهرآباد / 100 فروند هواپیمابه دلیل فرسودگی غیر فعال هستند عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از وضعیت و کیفیت نامناسب باند فرودگاه مهرآباد ،گفت: از 250 فروند هواپیمای موجود در ناوگان هواپیمایی کشور 150 هواپیما بیشتر پرواز نمی کنند و 100فروند به دلیل فرسودگی غیر فعال هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/57693.jpg انتقاد,از,وضعیت,و,کیفیت,نامناسب,باند,فرودگاه,مهرآباد,/,,100,فروند,هواپیمابه,دلیل,فرسودگی,غیر,فعال,هستند Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: باند فرودگاه مهرآباد کیفیت مناسبی ندارد و این باند  باید به صورت اساسی ترمیم شود.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: در بازدیدی که هفته گذشته از فرودگاه مهرآباد انجام شد بر اصلاح وضعیت باند این فرودگاه تاکید شد و از وزیر راه وشهرسازی درخواست کردیم باند فرودگاه به خصوص حاشیه های آن که آسفالتش وضعیت نامناسبی داشت و دچار فرسودگی،ترک خوردگی شده  هرچه سریعتر اصلاح و ترمیم شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: وضعیت باند فرودگاه مهرآّباد در شان  یک فرودگاه بین المللی نیست و مسئولان مربوطه بایدهر چه سریعتر اقدامات لازم در این خصوص را انجام دهند.

رضایی کوچی با یادآوری  انجام کلیه تعمیرات و عملیات اورهال کردن هواپیماها در داخل فرودگاه، گفت: هر چند در تامین قطعه خیلی موفق نبودیم اما به لحاظ تعمیرات از موقعیت قابل توجه و قوی برخورداریم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  از 250 فروند هواپیمای موجود در ناوگان هواپیمایی کشور 150 هواپیما بیشتر پرواز نمی کنند  و 100فروند به دلیل فرسودگی غیر فعال هستند،تصریح کرد: باید به هرشکل است زمینه راه اندازی پروازها فراهم شود در حالی که تا کنون بحث پیگیری مذاکرات و رفع تحریم ها تاثیری در این زمینه نداشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet