ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/25 12:29:57
سرویس اجتماعی
حسینی:

جلوگیری از ورود مواد مخدر یا اتباع غیرمجاز نیازمند تخصیص اعتبار است

رئیس فراکسیون مناطق مرزی کشور، با بیان اینکه کمبود اعتبار به تامین امنیت مرزها آسیب می‌زند، گفت: امروزه مشکلاتی اعم از ورود مواد مخدر به کشور یا ورود اتباع غیرمجاز به داخل از معضلاتی است که در صورت نبود اعتبار با چالش مواجه خواهد شد.
جلوگیری از ورود مواد مخدر یا اتباع غیرمجاز نیازمند تخصیص اعتبار است رئیس فراکسیون مناطق مرزی کشور، با بیان اینکه کمبود اعتبار به تامین امنیت مرزها آسیب می‌زند، گفت: امروزه مشکلاتی اعم از ورود مواد مخدر به کشور یا ورود اتباع غیرمجاز به داخل از معضلاتی است که در صورت نبود اعتبار با چالش مواجه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/51849.jpg جلوگیری,از,ورود,مواد,مخدر,یا,اتباع,غیرمجاز,نیازمند,تخصیص,اعتبار,است Icana

سید باقر حسینی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از کمبود اعتبار برای تامین امنیت مرزها در کشور، اظهارداشت: متاسفانه در سال گذشته بودجه‌ای برای انسداد مرزها در نظر گرفته نشده بود و به همین سبب بسیاری از طرح‌های در دست اجرا شکل عملیاتی به خود نگرفت.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی،‌ با تاکید بر ضرورت و اهمیت انسداد مرزها به ویژه در مرزهای شرقی کشور، ادامه داد: با توجه به صعب‌العبور بودن مناطقی مرزی مانند پاکستان و اینکه در کیلومترها مامور و پاسگاهی در این مناطق وجود ندارد لذا ضروری است تا به راه‌های ارتباطی پاسگاه‌ها و برجک‌ها توجه جدی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با انتقاد از اینکه با بودجه‌ای که اکنون برای تامین مرزها اختصاص داده شده نمی‌توان مشکلات در این زمینه را رفع کرد، گفت: این بودجه کافی نیست و لازم است دولت تدبیر و امید برای تامین امنیت مرزهای کشور که در واقع امنیت کشور را رقم می‌زند اقدامات اساسی را در زمینه تخصیص اعتبارات لازم به کار گیرد.

حسینی درباره آسیب‌های ناشی از تخصیص نیافتن اعتبارات در زمینه امنیت مرزهای کشور، گفت: مشکلاتی اعم از ورود مواد مخدر به کشور یا ورود اتباع غیرمجاز به داخل از معضلاتی است که در صورت نبود اعتبار با چالش مواجه خواهد شد.

رئیس فراکسیون مناطق مرزی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به گستردگی مرزها باید در زمینه تخصیص اعتبارات نگاه ویژه‌ای به آن شود تا بتوان از بروز مشکلات مذکور جلوگیری کرد.

به گزارش خانه ملت، چندی پیش فرمانده مرزبانی ناجا، میزان اعتبارات تخصیص یافته برای کنترل مرزها را ناکافی دانست و گفت: امروزه اعتبارات در این زمینه جوابگوی نیازها در مرزها نیست و لازم است تا این مهم افزایش یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet