ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/25 12:11:27
سرویس اجتماعی
سعیدی خبر داد:

اعضای کمیسیون اجتماعی سه شنبه از فردو بازدید می کنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از فعالیت‌های هسته‌ای فردو خبر داد.
اعضای کمیسیون اجتماعی سه شنبه از فردو بازدید می کنند عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از فعالیت‌های هسته‌ای فردو خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43625.jpg اعضای,کمیسیون,اجتماعی,سه,شنبه,از,فردو,بازدید,می,کنند Icana

محمد اسماعیل سعیدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری بازدید اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس از فعالیت‌های صنعت هسته‌ای کشور، افزود: طی روزهای گذشته برنامه‌ریزی شد کمیسیون اجتماعی مجلس بازدیدی از فعالیت‌های صنعت هسته‌ای کشور داشته باشند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به این برنامه، قرار است اعضای کمیسیون اجتماعی در جریان آخرین پیشرفت‌ها و دستاوردهایی که در زمینه برنامه‌ها و فعالیت‌های هسته ای انجام شده قرار گیرند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: از سویی دیگر با توجه به تصمیماتی که در مذاکرات گروه 1+5 اخذ شد و بازتابی که این مذاکرات در جامعه داشت، اعضای کمیسیون اجتماعی در حوزه‌های انتخابیه خود با سوالات زیادی پیرامون این موضوعات مواجه شدند و لذا این نیاز احساس شد تا اطلاعات کافی در این خصوص داشته باشند.

وی یادآور شد: بر همین اساس از ساعت 12 الی 17  روز سه‌شنبه 28 مردادماه قرار است اعضای کمیسیون اجتماعی از فعالیت‌های صنعت هسته‌ای فردو بازدید کرده و در جریان روند امور قرار گیرند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: به طور حتم طی این بازدید جلساتی را با مسئولان این مرکز خواهیم گذاشت تا اطلاعات لازم در مورد فعالیت‌های این مرکز اخذ شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet