هدر اصلی
1393/05/25 12:25:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلطانی در تشریح آخرین وضعیت پرونده زنجانی:

پرونده بابک زنجانی متهمانی در ایران و ترکیه دارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تشریح آخرین وضعیت پرونده زنجانی با بیان اینکه پرونده بابک زنجانی متهمانی در ایران و ترکیه دارد، گفت: زنجانی در حال حاضر از همه بی‌خیال‌تر است.
پرونده بابک زنجانی متهمانی در ایران و ترکیه دارد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تشریح آخرین وضعیت پرونده زنجانی با بیان اینکه پرونده بابک زنجانی متهمانی در ایران و ترکیه دارد، گفت: زنجانی در حال حاضر از همه بی‌خیال‌تر است. https://cdn.icana.ir/d/019/44063.jpg پرونده,بابک,زنجانی,متهمانی,در,ایران,و,ترکیه,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در بیان آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی اظهار داشت: زنجانی در حال حاضر از همه بی‌خیال‌تر است.

وی با اشاره به بدهی بابک زنجانی افزود: پول‌های بیت‌المال دست بابک زنجانی بوده که امروز برخی شرکت‌ها با آن کار می‌کنند و دست ملت نیز از این پول‌ها کوتاه است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بابک زنجانی به صورت مداوم همه را بازی می‌دهد، ‌تصریح کرد: امروز باید هم قوه قضائیه و هم مجلس حرکت کرده و اجازه دهند تا این پرونده به فرجام خود برسد.

سلطانی با بیان اینکه پرونده بابک زنجانی دارای یک یا دو مظنون نیست، خاطرنشان کرد: این افراد یک تیم بودند و به نوبت احضار می‌شوند، ما امروز قطعا مظنونی هم در ایران و هم در ترکیه داریم.

وی در پاسخ به این سوال که در قبال مظنونان این پرونده که در ترکیه هستند چگونه عمل خواهد شد، اضافه کرد: به هر حال باید وزارت امور خارجه و قوه قضائیه با تعامل بیشتر مسائل را به پیش ببرند، البته اغلب متهمان پرونده بابک زنجانی در ترکیه، ایرانی هستند./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet