هدر اصلی
1393/05/25 10:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسفنانی:

عملکرد آیت‌الله آملی نشان داد در رسیدگی به پرونده‌های قضایی خط قرمزی وجود ندارد

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: سرلوحه اقدامات آیت‌الله آملی لاریجانی بر محور عدالت است و وی به درستی نشان داد که در رسیدگی به پرونده‌های قضایی هیچ خط قرمزی وجود ندارد.
عملکرد آیت‌الله آملی نشان داد در رسیدگی به پرونده‌های قضایی خط قرمزی وجود ندارد عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: سرلوحه اقدامات آیت‌الله آملی لاریجانی بر محور عدالت است و وی به درستی نشان داد که در رسیدگی به پرونده‌های قضایی هیچ خط قرمزی وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/57652.jpg عملکرد,آیت‌الله,آملی,نشان,داد,در,رسیدگی,به,پرونده‌های,قضایی,خط,قرمزی,وجود,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛" محمدعلی اسفنانی" با اشاره به تمدید حکم آیت‌الله آملی لاریجانی برای یک دوره دیگر به ریاست قوه قضائیه اظهار داشت: بنا به تعبیر مقام معظم رهبری قوه قضاییه نبض دستگاه اداری کشور است و سلامت آن حکایت از سلامت بدنه دولت و نظام اداری  دارد، بنابراین اینکه چه کسی بر کرسی ریاست این دستگاه باشد اهمیت بسزایی دارد.

وی به خدمات شایسته آیت‌الله آملی لاریجانی طی دوره گذشته اشاره کرد و گفت: آنچه که در این 5 سال از رئیس قوه قضاییه شاهد بودیم تصمیم‌گیری‌ها و اعلام مواضع صریح و به موقع وی در مسائل داخلی و بین‌المللی بود که نشان داد فشارهای برخی جریان‌ها هچ تاثیری در مواضع آیت‌الله آملی لاریجانی ندارد.

اسفنانی تاکید کرد: سرلوحه اقدامات آیت‌الله آملی لاریجانی بر محور عدالت است و وی به درستی نشان داد که در رسیدگی به پرونده‌های قضایی هیچ خط قرمزی وجود ندارد و مطابق قانون با همه تخلفات بدون مسامحه برخورد می‌شود.

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قوه قضاییه در پرونده‌هایی که به اعتقاد برخی از افراد احتمال تسامح در آن می‌رفت به درستی وارد شد و آنها را با دقت مورد رسیدگی قرار داد و تحت هیچ کدام از جریان‌های سیاسی کشور قرار نگرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet