خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/25 12:45:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم شاهین‌دژ، تکاب و میاندوآب در مجلس:

تخصیص اعتبار رکن اصلی عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم شاهین‌دژ، تکاب و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص اعتبار رکن اصلی عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی است.
تخصیص اعتبار رکن اصلی عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی است نماینده مردم شاهین‌دژ، تکاب و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص اعتبار رکن اصلی عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/53038.jpg تخصیص,اعتبار,رکن,اصلی,عملیاتی,کردن,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛مهدی عیسی‌زاده اظهار داشت: تخصیص اعتبارات لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان ما لازم و ضروری است

وی از راکد بودن واحدهای صنعتی در استان خبر داد و تصریح کرد: برای رونق و توسعه واحدهای صنعتی و همچنین برای ایجاد اشتغال در این واحدها باید اعتبارات لازم تامین شود.

نماینده مردم تکاب و میاندوآب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر مهم‌ترین مسئله و معضل در آذربایجان غربی، مسئله بیکاری بوده و سیل عظیم بیکاران استان جز با تامین اشتغال پایدار در واحدهای صنعتی و تولیدی بهبود نخواهد یافت.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی دارای سه مولفه اساسی و مهم است، خاطرنشان کرد: بومی کردن اقتصاد، خود کفایی و تامین اعتبار لازم برای راه‌اندازی واحدهای مورد نظر در اقتصاد مقاومتی سه اصل مهم و اساسی اقتصاد مقاومتی است که هیچ کدام به طور جد در استان ما پیگیری نشده است.

عیسی‌زاده افزود: استفاده از فرصت‌های مهم استان برای جذب سرمایه‌گذار یکی از راهکارهایی است که مسئولان باید مدنظر قرار دهند و از آن به نحو احسن استفاده کنند.

وی کشاورزی بودن و همچنین وجود جاذبه‌های گردشگری را یکی از فرصت‌های بسیار ارزشمند استان عنوان کرد و افزود: اگر مسئولان استانی بتوانند سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی را برای تامین اعتبار لازم و برآورده کردن اقتصاد بومی جذب کنند اقتصاد استان را بهبود خواهند بخشید.

نماینده مردم تکاب و میاندوآب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی افزود: بنابر فرمایش مقام معظم رهبری لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی مدیریت جهادی مدیران جهادی و عزم ملی ملت است پس بنابراین مردم نیز باید توسط مسئولان در تحقق اقتصاد مقاومتی مشارکت داشته باشند تا بتوانیم علاوه بر توسعه اقتصادی استان منویات رهبری نیز تحقق بخشیم./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet