هدر اصلی
1393/05/25 14:45:32
سرویس اجتماعی
سلطانی‌صبور خبر داد:

ارائه طرح دوفوریتی تعیین تکلیف دانشجویان تربیت دبیر کردکوی به هیات رئیسه مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از تقدیم طرح دوفوریت تعیین تکلیف دانشجویان تربیت دبیر کردکوی با بیش از ۳۰ امضا به هیات رئیسه مجلس خبر داد.
ارائه طرح دوفوریتی تعیین تکلیف دانشجویان تربیت دبیر کردکوی به هیات رئیسه مجلس عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از تقدیم طرح دوفوریت تعیین تکلیف دانشجویان تربیت دبیر کردکوی با بیش از 30 امضا به هیات رئیسه مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/72166.jpg ارائه,طرح,دوفوریتی,تعیین,تکلیف,دانشجویان,تربیت,دبیر,کردکوی,به,هیات,رئیسه,مجلس Icana

عطاالله سلطانی‌صبور در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از تقدیم طرح دوفوریتی تعیین تکلیف دانشجویان تربیت دبیر کردکوی با بیش از 30 امضا به هیات رئیسه مجلس در روز یک‌شنبه (26 مرداد) خبر داد و گفت: این طرح برای بررسی در صحن مجلس، تقدیم هیات رئیسه شده است.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه باید تکلیف  130 نفر از دانشجویان فارغ‌التحصیل سال 88 دانشگاه تربیت دبیر کردکوی هر چه سریع تر برای استخدام مشخص شود٬ افزود: این دانشجویان همزمان با دانشجویان دانشگاه‌های تربیت معلم و شریعتی در شرایطی یکسان فارغ‌التحصیل شده اما هنوز موفق به کسب شغل نشده‌اند که این موضوع جای سوال از مسئولان دارد.

وی در تشریح چرایی ارائه استفساریه در خصوص دانشجویان تربیت دبیر کردکوی٬ گفت:‌ تعیین تکلیف این دانشجویان پس از سال‌ها بلاتکلیفی و آماده کردن شرایط لازم برای استخدام آن‌ها تنها دلیل ارائه استفساریه بوده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد:  طرح استفساریه الحاقیه به ماده 17 قانون استخدامی پیش‌دبستانی ها و نهضتی‌ها با قید دو فوریت در جلسه فردا(یک‌شنبه 26 مرداد) بررسی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet