خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/25 15:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پزشکیان:

از وجود برخی چهره‌های سیاسی باید در اتاق فکرها استفاده کرد

نماینده اصلاح طلب مجلس اظهار کرد: گاهی یک فرد احساس می‌کند وبه نفع مملکت می‌بیند که از سیاست کناره‌گیری کند و این نه به خاطر ترس بلکه به دلیل دوست داشتن کشور و وحدت جامعه است.
از وجود برخی چهره‌های سیاسی باید در اتاق فکرها استفاده کرد نماینده اصلاح طلب مجلس اظهار کرد: گاهی یک فرد احساس می‌کند وبه نفع مملکت می‌بیند که از سیاست کناره‌گیری کند و این نه به خاطر ترس بلکه به دلیل دوست داشتن کشور و وحدت جامعه است. https://cdn.icana.ir/d/019/44832.jpg از,وجود,برخی,چهره‌های,سیاسی,باید,در,اتاق,فکرها,استفاده,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛مسعود پزشکیان اظهار کرد: برخی چهره‌ها و شخصیت‌ها گاهی احساس می‌کنند باید به نفع مملکت مقداری کوتاه بیایند و این نه به خاطر این است که می‌ترسند باید از عرصه کنار بکشند بلکه به این خاطر این است که وحدت جامعه‌اش را بیشتر دوست دارند.

این نماینده اصلاح طلب مجلس تصریح کرد: در واقع سیاست‌مداران، علما و دانشمندان ما باید در قدم اول کاری کنند که وحدت مملکت حفظ شود.

نماینده‌ی مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: این که الان در منطقه همه به جان هم افتاده‌اند نقشه آمریکا است اما بزرگان ما باید بفهمند و راه‌ها و سیاست‌هایی انتخاب کنند که اختلافات و دعواها جمع شود.

پزشکیان درباره این که کناره‌گیری برخی از افرادی که در سیاست حضور دارند آیا به معنای فراهم کردن فضا برای جوان‌هاست یا خیر؟ گفت: اگر جوان‌ها می‌خواهند کاری کنند کسی جلوی آنها را نگرفته است، تازه آنهایی هم که جلویشان را گرفته‌اند باید بدانند که از قدیم این گونه بوده است و تا این اندازه فضا آزاد نیست که بتوان هر حرفی را زد و هر کاری را انجام داد.

وی همچنین بر لزوم به کارگیری افراد صاحب نام در عرصه‌ی سیاسی و بازنشستگان سیاسی در اتاق فکر‌ها و جریانات تابع‌شان تاکید کرد و گفت: اگر بگوییم این افراد در حزب‌ها فعالیت داشته باشند، خب ما حزب‌های قوی نمی‌بینیم در واقع معنای حزب این است که اگر ایجاد می‌شود بری حل مشکل مردم گامی بردارند.

نماینده مردم تبریز در مجلس افزود: آنهایی که ادعا می‌کنند دارای حزب هستند باید در منطقه ومحل خودشان در عمل نشان دهند که در حال حل مشکل مردم هستند، در غیر این صورت با حرف زدن کاری انجام نمی‌شود، اگر فردی هم در قدرت نباشد می‌تواند با مهارت و جایگاهی که دارد در این راستا قدم بردارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet