هدر اصلی
1393/05/25 08:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیته آموزش عالی مجلس تاکید کرد:

پرونده بورسیه های غیر قانونی با استیضاح یا برکناری فرجی دانا بسته نمی شود

بدنه دانشگاهی تحت تاثیر یک تخلف در معرض نابودی قرار گرفته و این مساله با استیضاح و حتی برکناری وزیر هم خاموش و فراموش نمی شود.
پرونده بورسیه های غیر قانونی با استیضاح یا برکناری فرجی دانا بسته نمی شود بدنه دانشگاهی تحت تاثیر یک تخلف در معرض نابودی قرار گرفته و این مساله با استیضاح و حتی برکناری وزیر هم خاموش و فراموش نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/53344.jpg پرونده,بورسیه,های,غیر,قانونی,با,استیضاح,یا,برکناری,فرجی,دانا,بسته,نمی,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)؛سید جواد هروی،رییس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:کم تر از یک سال گذشته مجلس به دکتر فرجی دانا رای اعتماد داد و امروز با گذشت کم تر از یک سال از فعالیت وی اقلیتی در مجلس خواهان استیضاح وی هستند.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: این مساله برای شان و جایگاه مجلس خوب نیست که وزیری که کم تر از یک سال پیش از مجلس رای اعتماد گرفته است با امضای کمتر از یک چهارم جمعیت مجلس استیضاح و بعد هم در یک فضای هیجانی برکنار شود.

هروی هم چنین تصریح کرد:انتصابات یک وزیر که امروز ابزار استیضاح شده است در حیطه اختیارات قانونی وی است و همان طور که مجلس انتظار دارد به حوزه اختیارات قانونی اش احترام گذاشته شود، دولت نیز همین انتظار را دارد.

وی در پاسخ به این سوال که عده ای معتقدند فرجی دانا به دلیل افشای پرونده بورسیه های غیر قانونی در دولت قبل استیضاح می شود ، گفت:خداوند بر اعمال همه ما آگاه است اما اگر نیت هم این مساله باشد هیچ فایده ای ندارد چرا که تحت هر شرایطی پرونده بورسیه ها پیگیری می شود.

هروی تخلفات پرونده بورسیه های غیر قانونی را شلیک به آینده علمی کشور توصف و تصریح کرد: بدنه دانشگاهی تحت تاثیر یک تخلف در معرض نابودی قرار گرفته و این مساله با استیضاح و حتی برکناری وزیر هم خاموش و فراموش نمی شود.

رییس کمیته آموزش عالی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: استیضاح سیاسی در شان خانه ملت نیست./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet