هدر اصلی
1393/05/25 14:22:53
سرویس اقتصادی
پشنگ در واکنش به اعلام تحویل واحدهای مسکن مهر بدون زیرساخت هاتاکید کرد:

تکمیل زیرساخت های مسکن مهر قبل از تحویل/ مردم نباید قربانی اختلاف نظر وزیران شوند

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر تحویل واحدهای مسکن مهر به صورت تکمیل شده و با حداکثر امکانات و خدمات رفاهی گفت: وزیران نیرو و راه و شهرسازی اگر اختلافی دارند این موضوع باید در دولت طرح و بررسی شود و مردم نباید قربانی اختلاف نظر مسئولان شوند.
تکمیل زیرساخت های مسکن مهر قبل از تحویل/ مردم نباید قربانی اختلاف نظر وزیران شوند عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر تحویل واحدهای مسکن مهر به صورت تکمیل شده و با حداکثر امکانات و خدمات رفاهی گفت: وزیران نیرو و راه و شهرسازی اگر اختلافی دارند این موضوع باید در دولت طرح و بررسی شود و مردم نباید قربانی اختلاف نظر مسئولان شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/52715.jpg تکمیل,زیرساخت,های,مسکن,مهر,قبل,از,تحویل/,مردم,نباید,قربانی,اختلاف,نظر,وزیران,شوند Icana

حمیدرضا پشنگ در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در واکنش به صحبت‌های اخیر مسئولان وزارت راه و شهرسازی مبنی بر اینکه واحدهای مسکن مهر بدون زیرساخت های آب، برق و گاز  به متقاضیان تحویل می شود، گفت: این موضوع را در کمیسیون عمران مجلس بررسی خواهیم کرد چرا که واحدهای مسکن مهر باید با همه امکانات و بدون نقص به مردم تحویل داده شود.

نماینده مردم خاش، نصرت‌آباد و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت راه و شهرسازی  با شرکت های آب، برق و  گاز قرارداد دارد وبراساس توافقات انجام شده این امکانات و خدمات در پروژه های مسکن مهر وجود داشته باشد حتی در برخی موارد پول اجرای این خدمات از پیش توسط مردم پرداخت شده است .

وی تاکید کرد: اینکه مدت اجرا و به سرانجام رساندن مسکن مهر زمان برده  و طولانی شده است نباید بهانه سلب مسئولیت شود و اعلام چنین مباحثی جای تاسف دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:باید تکلیف  پروژه‌های مسکن مهر و تکمیل این پروژه ها معلوم شود چرا که  مردم می خواهند در این خانه ها زندگی کنند و به همه این خدمات نیاز دارند و از لحاظ رفاهی چیزی نباید کم داشته باشند.

گفتنی است؛ در حالی ۹ ماه پیش وزارت راه واگذاری واحدهای مسکن مهر بدون خدمات زیربنایی را ممنوع کرد که این وزارتخانه از تحویل واحدهای بدون آب، برق و فاضلاب این طرح پس از اخذ تعهد محضری به متقاضیان خبر داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet