هدر اصلی
1393/05/25 08:02:00
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی:

فرجی دانا در برابر بداخلاق ها بااخلاق مداری رفتار کند

افکار عمومی این رویه برخورد مجلس با وزرای دولت روحانی را نمی پسندد و مهم تر از این مساله جامعه دانشگاهی است که به دلیل استیضاح وزیر علوم بر مجلس خرده می گیرد.
فرجی دانا در برابر بداخلاق ها بااخلاق مداری رفتار کند افکار عمومی این رویه برخورد مجلس با وزرای دولت روحانی را نمی پسندد و مهم تر از این مساله جامعه دانشگاهی است که به دلیل استیضاح وزیر علوم بر مجلس خرده می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/47751.jpg فرجی,دانا,در,برابر,بداخلاق,ها,بااخلاق,مداری,رفتار,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)؛غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به این که جامعه دانشگاهی موافق استیضاح وزیر علوم نیست، گفت:افکار عمومی این رویه برخورد مجلس با وزرای دولت روحانی را نمی پسندد و مهم تر از این مساله جامعه دانشگاهی است که به دلیل استیضاح وزیر علوم بر مجلس خرده می گیرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: دکتر فرجی دانا به دلایلی استیضاح می شود که جز اختیارات قانونی وی است و جمعی که استیضاح را علیه وی راه اندازی کرده اند به دلایل سیاسی ین مسیر را طی می کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان این که فشار پایداری ها بر فرجی دانا مانع ازانجام اصلاحات وی در سیستم آموزش عالی شد، تصریح کرد:جای تاسف بسیار است که شروع خوب و مناسبی که در آموزش عالی توسط دکتر فرجی دانا زده شده بود زیر فشار تندروهایی که بخشی از آن ها در مجلس بودند ، متوقف و حالا نیز کار به استیضاح کشیده شده است.
وی با اشاره به دلایل استیضاح کنندگان مبنی بر انتصابات فرجی دانا گفت:  درخواست‌هایی که از وزیرعلوم می‌شود، مانند جابجایی معاونین بی منطق است و در روز استیضاح مردم می بینند  این گروه بر اساس منطق صحبت نمی کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این که تدبیر رییس مجلس جلوی بسیاری از تندروی ها را می گیرد، تاکید کرد:دکتر لاریجانی تا به امروز مدیریت بی نظیری در فضای مجلس و درخواست های افراطی داشته است اما واقعیت این است که در بحث استیضاح لاریجانی کاری نمی‌تواند انجام دهد و نظر نمایندگان در پایان جلسه تعیین کننده است.

انتصابات در وزارت علوم اختیار قانونی وزیر است/صلاحیت یا عدم صلاحیت افراد را وزارت اطلاعات تشخیص می دهد

وی تصریح کرد: درخواست استیضاح کنندگان از فرجی دانا سیاسی است و  تذکر به وزیر مبنی بر اینکه یا روسای بعضی از دانشگاه ها را برکنار کن یا استیضاح می‌شوی  را یک گرو کشی سیاسی است.

جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص انتصابات فرجی دانا گفت: وزارت اطلاعات مرجع اصلی در خصوص افراد برای انتصابات در دولت ها است و اگر مشکلی وجود داشت نهاد اطلاعاتی بسیار پیش از این جریان ها ورود پیدا می کرد.

دانشجویی  که در هیچ محکمه ای محکوم نشده به صرف ستاره دار بودن نباید از ادامه تحصیل محروم شود

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس هم چنین با اشاره به محور دیگر استیضاح وزیر در مورد دانشجویان ستاره دار گفت: دانشجویی که در هیچ محکمه ای محکوم نشده است چرا نباید به دانشگاه بازگردد .
فرجی دانا  در برابر بی اخلاقی، اخلاق مدار باشد

این نماینده مردم در خصوص تاکید برخی از جریان ها بر این که فرجی دانا باید در جلسه استیاضح افشاگری کرده و نام نمایندگان استفاده کننده از بورسیه های غیر قانونی را بدهد گفت: من تصور می کنم رای ملت به دکتر روحنی رای به اخلاق و دوری از این داستان افشاگری بود بنابرانی با این که حق فرجی دانا می دانم که از خودش در برابر این هجمه ها دفاع کند این درخواست را هم دارم که اسامی متخلفان را در صحن مطرح نکند بلکه به قوه قضاییه بدهد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: من بعید می دانم این استیضاح رای بیاورد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet