هدر اصلی
1393/05/25 15:17:46
سرویس اقتصادی
جباری خبر داد:

جلسه کمیته بررسی سانحه سقوط ایران 140 در وزارت راه و شهرسازی/ گزارش بازخوانی جعبه سیاه

رئیس کمیته حمل و نقل مجلس، از برگزاری جلسه کمیته بررسی سانحه سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰ در در وزارت راه و شهرسازی خبر دادو گفت: در این جلسه که فردا برگزار می شود گزارش بازخوانی جعبه سیاه هواپیما از سوی مسئولان ارائه خواهد شد.
جلسه کمیته بررسی سانحه سقوط ایران 140 در وزارت راه و شهرسازی/ گزارش بازخوانی جعبه سیاه رئیس کمیته حمل و نقل مجلس، از برگزاری جلسه کمیته بررسی سانحه سقوط هواپیمای ایران 140 در در وزارت راه و شهرسازی خبر دادو گفت: در این جلسه که فردا برگزار می شود گزارش بازخوانی جعبه سیاه هواپیما از سوی مسئولان ارائه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/76132.jpg جلسه,کمیته,بررسی,سانحه,سقوط,ایران,140,در,وزارت,راه,و,شهرسازی/,گزارش,بازخوانی,جعبه,سیاه Icana

احمد جباری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به سانحه سقوط ایران 140، گفت: با توجه به بازخوانی بخشی از جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده فردا بعد از ظهر کمیته بررسی این سانحه به دستور وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه جلسه ای تشکیل می دهد.

نماینده مردم  پارسیان، بستک و بندرلنگه در مجلس شورای اسلامی، افزود: گروهی از کارشناسان خارج از مجموعه وزارت راه و شهرسازی بدور از هر گونه تعلق خاطر و همچنین تعدادی از مسئولان وزارتخانه در کمیته بررسی سانحه سقوط هواپیما حضور دارند  و سه نفر نماینده نیز از مجلس شورای اسلامی از نزدیک ناظر بر  این روند هستند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بنده به عنوان رئیس کمیته حمل و نقل ، آقای عبدالکریم حسین زاده به عنوان نائب رئیس کمیسیون  و دکتر قنبری مشاور کمیسیون  عمران مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو در کمیته بررسی سانحه سقوط هواپیمای ایران 140 حضور دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet