ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/25 15:15:10
سرویس اجتماعی
کاتب با اشاره به آخرین وضعیت مناطق سیل زده؛

آب آشامیدنی و راههای ارتباطی مردم آرادان قطع است/ بازگشایی مسیر تهران- مشهد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به بارش باران طی روز گذشته در مناطق شمالی گرمسار و آرادان و جاری شدن سیل گفت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت.
آب آشامیدنی و راههای ارتباطی مردم آرادان قطع است/ بازگشایی مسیر تهران- مشهد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به بارش باران طی روز گذشته در مناطق شمالی گرمسار و آرادان و جاری شدن سیل گفت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت. https://cdn.icana.ir/d/019/71496.jpg آب,آشامیدنی,و,راههای,ارتباطی,مردم,آرادان,قطع,است/,بازگشایی,مسیر,تهران-,مشهد Icana

غلامرضا کاتب در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،از خسارت مالی سیل در مناطق شمالی شهرستانهای گرمسار و آرادان و نیز جنوب شهرستان فیروزکوه خبر داد و گفت: سیل عصر جمعه خساراتی به زمین های کشاورزی، راه و تاسیسات زیربنایی و لوله کشی های آب و احشام وارد کرد.

وی از اعزام تیم های امدادی هلال احمر، نیروی انتظامی و راه با همکاری و محوریت فرمانداران گرمسار و آرادان به این مناطق خبر داد و افزود: آب آشامیدنی و راههای ارتباطی مردم گرمسار و آرادان قطع است امیدواریم با کمک نیروهای امداد رسان و با بازگشایی مجدد راه‌ها بتوان با تانکر به این روستاها آبرسانی کرد.

کاتب با بیان اینکه سیل عصر جمعه خساراتی به زمین های کشاورزی، راه و تاسیسات زیربنایی وارد کرد، گفت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه منازلی که در نزدیک رودخانه هستند دچار خسارت شدند، گفت: آن قسمت ازجاده گرمسار که در مسیر تهران - مشهد قرار دارد از امروز صبح بازگشایی شد و مشکلات و موانع تردد با همکاری اداره راه و شهرسازی برطرف شد.  /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet