اربعین حسینی
1393/05/26 11:43:50
سرویس صحن
قربانی در تذکر شفاهی:

واردات باعث کاهش 25 درصدی قیمت برنج شده است

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس ،گفت: دولت از واردات برنج خارجی در زمان برداشت برنج جلوگیری کند.
واردات باعث کاهش 25 درصدی قیمت برنج شده است نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس ،گفت: دولت از واردات برنج خارجی در زمان برداشت برنج جلوگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44015.jpg واردات,باعث,کاهش,25,درصدی,قیمت,برنج,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین قربانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، با تبریک سالروز بازگشت آزادگان به کشور در تذکر شفاهی گفت: کشاورزی محور توسعه گیلان است با توجه به تصویب قانون انتزاع دیگر عذری از وزارت جهاد کشاورزی برای واردات کالاهای بی کیفیت پذیرفته نیست.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه در صدا و سیما کالاهای بی کیفیت تبلیغ می شود بنابراین انتظار داریم در زمان برداشت برنج در کشور دولت از واردات برنج خارجی جلوگیری کند.

قربانی ادامه داد: در حالی واردات برنج به کشور صورت می گیرد که در حال حاضر سه برابر مورد نیاز در کشور برنج وجود دارد این موضوع باعث شده قیمت برنج 25 درصد کاهش یابد این در حالی است که هزینه های تولید در بخش کشاورزی مانند شالی کوبی 30 درصد با رشد روبرو بوده است.

وی گفت: مقرر شده بود 160 میلیارد تومان برای مدیریت چای کشور اختصاص داده شود که به دلیل عدم تخصیص این موضوع در بخش چای نیز با مشکل روبرو هستیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: باید به صنعت از بین رفته نوغان کشور توجه شود و همچنین مشکل کمبود آب در روستاهای حوزه انتخابیه ام مانند روستای دستک رسیدگی شود و در زمینه احداث سد برای جلوگیری از وارد شدن آب سفیدرود به دریای خزر مساعدت لازم انجام شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یادآور شد: باید مشکلاتی که در زمینه توزیع برق آستانه اشرفیه قرار دارد حل شود و همچنین وزیر ورزش و جوانان به قول خود در رابطه با احداث استخر شنا در آستانه اشرفیه عمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet