خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/26 11:52:34
سرویس صحن
بائوج لاهوتی در تذکر شفاهی

منافع برخی واردکنندگان محصولات کشاورزی به منافع ملی ترجیح داده می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه متاسفانه واردات محصولات کشاورزی از خارج از کشور به کشاورزان آسیب رسانده است، تصریح کرد: مسئولان مربوطه باید جلوی واردات محصولات کشاورزی را بگیرند، متاسفانه منافع یک عده خاص که در دستگاه‌های دولتی نفوذ دارند بر منافع ملی ترجیح داده می‌شود.
منافع برخی واردکنندگان محصولات کشاورزی به منافع ملی ترجیح داده می‌شود عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه متاسفانه واردات محصولات کشاورزی از خارج از کشور به کشاورزان آسیب رسانده است، تصریح کرد: مسئولان مربوطه باید جلوی واردات محصولات کشاورزی را بگیرند، متاسفانه منافع یک عده خاص که در دستگاه‌های دولتی نفوذ دارند بر منافع ملی ترجیح داده می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/59598.jpg منافع,برخی,واردکنندگان,محصولات,کشاورزی,به,منافع,ملی,ترجیح,داده,می‌شود Icana

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: هیات رئیسه در توزیع نامه‌ها و طرح‌ها در صحن علنی مجلس دقت بیشتری به خرج دهد، زیرا هنوز در رابطه با موضوعی از سوی نمایندگان امضا نشده است،‌ شاهدیم که یک طرح با اجازه هیات رئیسه در صحن علنی پخش و توزیع شده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس نهم در تذکری به وزیر کشور بر لزوم توجه دولت به مقوله تقسیمات کشوری تاکید کرد و گفت: هم‌اکنون در این رابطه قوانین متعددی وجود دارد اما شاهدیم که براساس مصوبه هیات دولت موضوع تقسیمات کشوری و ارتقای مناطق متوقف شده است، از این‌رو وزارت کشور و دولت باید در جهت اجرای دوباره این موضوع اقدام کنند.

وی در تذکر دیگری به وزیر نیرو با بیان اینکه استان گیلان سالانه هزار میلیمتر بارندگی دارد، افزود: متاسفانه مردم این استان با مشکل کمبود آب مواجهند که این تنها به علت سوءمدیریت مسئولان است.

لاهوتی با تاکید بر اینکه متاسفانه واردات محصولات کشاورزی از خارج از کشور به کشاورزان آسیب رسانده است، تصریح کرد: مسئولان مربوطه باید جلوی واردات محصولات کشاورزی را بگیرند، به طور مثال در استان گیلان محصولات برنج و پیله ابریشم بسیار آسیب خورده است، از این‌رو شاهدیم که منافع یک عده خاص که در دستگاه‌های دولتی نفوذ دارند بر منافع ملی ترجیح داده می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet