هدر اصلی
1393/05/26 12:12:51
سرویس صحن
عبادی در تذکر شفاهی:

مسئولان دولتی و شرکت سپاهان از مردم در پی سقوط هواپیما عذرخواهی کنند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: مسئولان دولتی و شرکت سپاهان باید از مردم به دلیل سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰ عذرخواهی کنند.
مسئولان دولتی و شرکت سپاهان از مردم در پی سقوط هواپیما عذرخواهی کنند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: مسئولان دولتی و شرکت سپاهان باید از مردم به دلیل سقوط هواپیمای ایران 140 عذرخواهی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/44072.jpg مسئولان,دولتی,و,شرکت,سپاهان,از,مردم,در,پی,سقوط,هواپیما,عذرخواهی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید محمدباقر عبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: با وجود گذشت چند روز از سقوط هواپیما که بیشتر سرنشینان آن اهل استان خراسان جنوبی بودند، وزیر راه و شهرسازی تاکنون عذرخواهی نکرده است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علاوه بر وزیر راه و شهرسازی، باید مسئولان دولتی و شرکت سپاهان نیز از مردم به دلیل وقوع این حادثه عذرخواهی کنند و همچنین از آقای آخوندی درخواست می‌کنم تعداد پروازهای استان خراسان جنوبی را افزایش دهد و در زمینه ارتقای کیفیت هواپیماها نیز رسیدگی لازم را به‌عمل آورد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،  یادآور شد: جاده‌های استان خراسان جنوبی از وضعیت خوبی برخوردار نیست، بنابراین وزیر راه و شهرسازی باید به این وضعیت رسیدگی کند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet