عید سعید غدیرخم
1393/05/26 12:59:02
سرویس اجتماعی
پزشکیان:

عده‌ای می‌خواهند بااستیضاح وزیر علوم دولت را تخریب کنند/ استیضاح فرجی دانا پشت پرده سیاسی دارد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر رضایت جامعه علمی کشور از عملکرد فرجی‌دانا، درباره اظهارات فرجی دانا مبنی بر اینکه روز استیضاح ازبرخی موضوعات پرده برداری خواهم کرد، گفت: این‌ها افشاگری نیست بلکه یک‌سری اطلاعاتی است که علنی خواهد شد.
عده‌ای می‌خواهند بااستیضاح وزیر علوم دولت را تخریب کنند/ استیضاح فرجی دانا پشت پرده سیاسی دارد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر رضایت جامعه علمی کشور از عملکرد فرجی‌دانا، درباره اظهارات فرجی دانا مبنی بر اینکه روز استیضاح ازبرخی موضوعات پرده برداری خواهم کرد، گفت: این‌ها افشاگری نیست بلکه یک‌سری اطلاعاتی است که علنی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44832.jpg عده‌ای,می‌خواهند,بااستیضاح,وزیر,علوم,دولت,را,تخریب,کنند/,استیضاح,فرجی,دانا,پشت,پرده,سیاسی,دارد Icana

مسعود پزشکیان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره تلاش‌ عده‌ای برای استیضاح فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، افزود: فضای مجلس خاموش است و امروز شاهد هستیم که عده‌ای مدام در حال فریاد زدن هستند و می‌خواهند دولت را تخریب کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این عده درصدد هستند تاهمه مشکلات را بر گردن دولت بیندازند و اینکار رامی‌خواهند به اسم دین و مذهب انجام دهند درحالی که اینگونه اقدامات اصلا منصفانه نیست.

وی با بیان اینکه بر اساس گفته شهید بهشتی انصاف تمام دین است، تاکید کرد: اکنون عده‌ای از نمایندگان در تلاش برای رای نیاوردن فرجی دانا در روز استیضاح هستند؛ البته از این نکته نباید غافل شد که اظهارات و دفاعیات طرف مقابل می تواند مسیر را به جهت دیگری هدایت کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با یادآوری رضایت جامعه علمی کشور از عملکرد فرجی‌دانا، تصریح کرد: این اقدامات و تلاش عده‌ای برای استیضاح فرجی‌دانا پشت پرده‌ای سیاسی دارد؛ ‌به طور حتم اگر انعکاس اجتماعی این گونه اقدامات در جامعه چنین رفتارهایی را زیر سوال ببرد حداقل عده‌ای از افراد جرات پیداکرده تا رای واقعی خود را دهند و تحت تاثیر این عده قرار نگیرند.

پزشکیان درباره اظهارات فرجی دانا مبنی بر اینکه روز استیضاح ازبرخی موضوعات پرده برداری خواهم کرد، گفت: این‌ها افشاگری نیست بلکه یک‌سری اطلاعاتی است که علنی خواهد شد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس نهم، افزود: یک‌سری واقعیت وجود دارد؛ مگر می‌شود حق عده‌ای خورده شود تا فرزند فلان آقا بالا رود؟ لذا این افشاگری نیست بلکه یک واقعیت تلخی بوده که قرار است بیان شود.

مصاحبه از شکوفه حیدر/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet