ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/26 12:51:30
سرویس صحن
حسینی در تذکر شفاهی:

صدا و سیما از تأثیرپذیری از جناح های خاص جلوگیری کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رسانه ملی باید از تأثیرپذیری از جناح ها و افراد خاص جلوگیری کند گفت: سازمان صدا و سیما وظیفه خطیری در برابر مردم دارد.
صدا و سیما از تأثیرپذیری از جناح های خاص جلوگیری کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رسانه ملی باید از تأثیرپذیری از جناح ها و افراد خاص جلوگیری کند گفت: سازمان صدا و سیما وظیفه خطیری در برابر مردم دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43289.jpg صدا,و,سیما,از,تأثیرپذیری,از,جناح,های,خاص,جلوگیری,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فتح الله حسینی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به وزیر اقتصاد در خصوص ضرورت توجه جدی به مردم و ارباب رجوع هایی که به بانک های عامل مراجعه می کنند گفت: مدیران عامل بانک ها باید توجه جدی به مردم داشته و مشکلات آنها را در مراجعه به بانک ها حل کنند.

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر دفاع افزود: با گذشت 4 ماه از برقراری حقوق رزمندگان معسر در کشور که 4 ماه حقوق آنها برقرار شده وزیر دفاع قول داده بود که در خصوص دفترچه درمانی این عزیزان تدابیر لازم اندیشیده شود که هنوز اقدامی انجام نگرفته است.

وی ادامه داد: انتظار می رود وزیر دفاع هر چه سریعتر موضوع دفترچه درمانی رزمندگان معسر را پیگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم خطاب به ریاست صدا و سیما گفت: رسانه ملی با توجه به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری تعیین شده انتظارمی رود در تمام کشور به ویژه در نقاط مرزی که آسیب پذیری بیشتری در قبال تبلیغات بیگانه دارد توجه بیشتری داشته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: با توجه به اینکه صدا و سیما سازمان مستقلی در کشور است باید توجه داشته باشد تا تحت تأثیر گروه و یا جناح خاصی قرار نگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet