اربعین حسینی
1393/05/26 14:34:40
سرویس سیاسی
حدادعادل:

غرب به دنبال حل مسئله هسته ای نیست/از حقوق خود صرف نظر نمی‌کنیم

رئیس فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه غرب در مذاکرات هسته ای به دنبال حل مسئله نیست، گفت: منطق غرب در مذاکرات هسته ای ملت ایران را در راه انقلاب مصمم تر می کند.
غرب به دنبال حل مسئله هسته ای نیست/از حقوق خود صرف نظر نمی‌کنیم رئیس فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه غرب در مذاکرات هسته ای به دنبال حل مسئله نیست، گفت: منطق غرب در مذاکرات هسته ای ملت ایران را در راه انقلاب مصمم تر می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/52633.jpg غرب,به,دنبال,حل,مسئله,هسته,ای,نیست/از,حقوق,خود,صرف,نظر,نمی‌کنیم Icana

غلامعلی حداد عادل درگفت وگوبا خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره اینکه برخی معتقد هستند که دیوارتحریم ها پس از چندین دوره از مذاکرات هنوز شکسته نشده است، گفت : این موضوع گفته رئیس جمهورآمریکا است که به صراحت اعلام کرد هیچ تحریمی برداشته نشده است؛ بنابراین اگرافرادی که در داخل می گویند که تحریم ها کاسته نشده درواقع به صحبت های اوباما استناد می‌کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهردرمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: وقتی خود  آمریکایی ها بارها می گویند که حتی اگر این مذاکرات به نتیجه برسد تحریم ها به کلی برداشته نمی شود، بسیارواضح است که طرف مقابل ما در مذاکرات قصد حل مسئله را ندارد، البته ما پیشنهاد قطع مذاکره نمی کنیم؛ اما درواقع اظهاراتی که مطرح می شود براساس واقعیت ها، اختلاف نظردربعضی بخش ها و گفته خود مقامات آمریکایی در مجلس نمایندگان است.

وی درباره اصل مذاکرات هسته ای با کشورهای غربی، تصریح کرد: اگر مذاکرات به نتیجه مطلوب دست پیدا نکند طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تجربه ای است که ملت ایران آگاه شود طرف غربی چه منطقی دارد و این موضوع ما را در ادامه راه انقلاب مصمم تر می کند.

رئیس فراکسیون اصولگرایان، افزود: نمی توان پیش بینی کرد که در طی 4 ماه آینده چه تغییر و تحولاتی در مذاکرات هسته ای به وجود می آید، اما جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته از حقوق مسلم خود صرف نظر نخواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet