خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/26 15:26:00
سرویس اقتصادی
دهقانی:

گزارش تحقیق و تفحص از صنعت مس پاییز نهایی می شود

نایب رییس هیات تحقیق و تفحص از صنعت مس، گفت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صنعت مس تا ۱۹ مهرماه تکمیل و گزارش آن به کمیسیون ارائه خواهد شد.
گزارش تحقیق و تفحص از صنعت مس پاییز نهایی می شود نایب رییس هیات تحقیق و تفحص از صنعت مس، گفت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صنعت مس تا 19 مهرماه تکمیل و گزارش آن به کمیسیون ارائه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/70028.jpg گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,صنعت,مس,پاییز,نهایی,می,شود Icana

اله ویردی دهقانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: تحقیق و تفحص از صنعت مس اکنون در حال انجام بوده و تا 19 مهرماه گزارش نهایی آن آماده خواهد شد.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی افزود: عمده دلایل تحقیق و تفحص از صنعت مس، بررسی مشکلات مالی رخ داده، وضعیت تکمیل طرح های توسعه ای واعمال  تبعیض در توسعه این صنعت در کشور بوده که باعث کلید خوردن این تحقیق و تفحص از صنعت مس شده است.

 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: ریخت و پاش ها، خام فروشی و مشکلات مالی نیز از دیگر دلایل تحقیق و تفحص از صنعت مس بوده و گزارش نهایی آن پس از تایید اعلام خواهد شد، چرا که اعلام گزارش قبل از تصویب، باعث آسیب رسانی به روند کاری می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دهقانی در خرداد ماه، مشکلاتی از قبیل تعطیلات مجلس و تداخل با زمان بررسی لایحه بودجه را باعث تاخیر 3 ماهه در آغاز تحقیق و تفحص از صنعت مس اعلام کرده بود و مققر بود که این گزارش تا شهریور ماه تکمیل و در صحن قرائت شود.

داریوش اسماعیلی نماینده مردم خرامه، سرمستان و کوار در مجلس به عنوان رییس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی صنایع مس ایران انتخاب شد.

همچنین موید حسینی صدر نماینده مردم خوی به عنوان نایب رییس اول و الله وردی دهقانی نماینده مردم ورزقان نایب رییس دوم و سید هادی حسینی نماینده مردم قایم شهر، سواد کوه و جویبار در مجلس به عنوان دبیر این هیات انتخاب شدند.

حسین آذین نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس، محمدرضا خانمحمدی خرمی نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس و محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس ، الیاس طاهری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس، حسین فتاحی نماینده مردم شهربابک در مجلس ،نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس و سید عنایت الله هاشمی نماینده مردم سپیدان در مجلس دیگر اعضای هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی صنایع مس ایران هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet