ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/26 16:08:42
سرویس اجتماعی
شریعتی:

استیضاح وزیر علوم باخت باخت مطلق است/اولویت نخست کشور رسیدگی به مسائل اقتصادی است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه فرجی دانا آرامش را در دانشگاه ها برقرار کرده، گفت: نباید به دانشگاه و وزارت علوم نگاه سیاسی داشت.
استیضاح وزیر علوم باخت باخت مطلق است/اولویت نخست کشور رسیدگی به مسائل اقتصادی است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه فرجی دانا آرامش را در دانشگاه ها برقرار کرده، گفت: نباید به دانشگاه و وزارت علوم نگاه سیاسی داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/76836.jpg استیضاح,وزیر,علوم,باخت,باخت,مطلق,است/اولویت,نخست,کشور,رسیدگی,به,مسائل,اقتصادی,است Icana

محمد باقر شریعتی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از مطرح شدن استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فنآوری گفت: پیگیری طرح استیضاح وزیر علوم باخت باخت مطلق است یعنی مردم و دانشگاهیان و مجموع دولت از این استیضاح نفعی نمی برند.

 نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملکرد وزیر علوم مطلوب بوده، ادامه داد: رسالت دانشگاه جذب و تربیت نخبگان و اساتیدی است که انسان ها را تربیت می کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: فرجی دانا مردی با دانش و تقوی‌ است که توانسته در این مدت آرامش را در دانشگاه ها برقرار کند، نباید فراموش کرد در یک دهه اخیر دانشگاه ها به دلیل مسائل حاشیه ای در آرامش مطلوبی نبوده اند.

شریعتی تصریح کرد: نباید نگاه سیاسی به وزارت علوم و دانشگاه ها داشت و حتی اگر تخلفی نیز  در وزراتخانه صورت گرفته باید رسیدگی به تخلف از مسیر قانون انجام شود همچنان که وزیرعلوم نیز بر این موضوع تاکید دارند.

وی ادامه داد: در حال حاضر بخش‌های اقتصادی و تولید کشور از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند بنابراین اولویت مجلس باید مسائل اقتصادی باشد.

شریعتی افزود: با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی دانشگاه ها قرار داریم بنابراین استیضاح وزیر علوم به صلاح نیست.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یادآور شد: استیضاح وزیر علوم در آستانه هفته دولت به صلاح نیست و به نوعی خطای استراتژیک محسوب می شود./

پایان پیام      

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet