عید سعید غدیرخم
1393/05/26 16:31:53
سرویس اقتصادی
آرامی در تشریح جزئیات کمیسیون عمران:

طرح الحاق یک تبصره به ماده 1 قانون حفظ کاربری اراضی رد شد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با یادآوری بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده(۱) قانون حفظ کاربری اراضی در جلسه امروز کمیسیون عمران گفت: به علت اینکه در این زمینه قوانینی از قبل ایجاده شده است این طرح رد شد.
طرح الحاق یک تبصره به ماده 1 قانون حفظ کاربری اراضی رد شد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با یادآوری بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده(1) قانون حفظ کاربری اراضی در جلسه امروز کمیسیون عمران گفت: به علت اینکه در این زمینه قوانینی از قبل ایجاده شده است این طرح رد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/56112.jpg طرح,الحاق,یک,تبصره,به,ماده,1,قانون,حفظ,کاربری,اراضی,رد,شد Icana

منصور آرامی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: در جلسه امروز کمیسیون عمران دو طرح اجازه سازمانها و دستگاههای دولتی و مؤسسات عمومی غیردولتی به استفاده از انرژی خورشیدی و الحاق یک تبصره به ماده(1) قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغها و اصلاح بعدی آن به عنوان کمیسیون فرعی بررسی و هر دو طرح نامبرده رد شد.

نماینده مردم بندرعباس،قشم،حاجی آباد،ابوموسی و خمیر در مجلس شورای اسلامی افزود: طرح های فوق به علت اینکه در هر دو مورد از قبل قوانینی ایجاد شده است توسط کمیسیون به عنوان یک کمیسیون فرعی رد شد.

پایان پیام/  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet