ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/26 16:23:50
سرویس اجتماعی
نصیری‌قیداری خبر داد:

آمادگی فرجی‌دانا برای حضور در جلسه علنی سه‌شنبه/رایزنی برای برگزاری جلسه استیضاح در یکشنبه هفته آینده

معاون پارلمانی وزارت علوم٬‌ تحقیقات و فناوری٬ از آمادگی فرجی‌دانا برای حضور در جلسه علنی روز سه‌شنبه خبر داد و گفت: معاون پارلمانی رئیس جمهور در تلاش است در صورت امکان جلسه استیضاح یک شنبه هفته آینده برگزار شود.
آمادگی فرجی‌دانا برای حضور در جلسه علنی سه‌شنبه/رایزنی برای برگزاری جلسه استیضاح در یکشنبه هفته آینده معاون پارلمانی وزارت علوم٬‌ تحقیقات و فناوری٬ از آمادگی فرجی‌دانا برای حضور در جلسه علنی روز سه‌شنبه خبر داد و گفت: معاون پارلمانی رئیس جمهور در تلاش است در صورت امکان جلسه استیضاح یک شنبه هفته آینده برگزار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/49400.jpg آمادگی,فرجی‌دانا,برای,حضور,در,جلسه,علنی,سه‌شنبه/رایزنی,برای,برگزاری,جلسه,استیضاح,در,یکشنبه,هفته,آینده Icana

سعدالله نصیری قیداری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از آمادگی وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری مجلس برای حضور در جلسه علنی روز سه‌شنبه ( 28 مرداد) خبر داد و گفت: هنوز زمان قطعی برای حضور وزیر در صحن مشخص نشده و اعلام زمان‌های گوناگون برای حضور وی از رسانه‌های مختلف صحت ندارد.

وی با بیان اینکه مذاکرات برای قطعی کردن زمان حضور فرجی‌دانا در مجلس ادامه دارد٬ افزود: چون در آیین نامه حداکثر زمان برای حضور وزیر 10 روز پس از زمان اعلام طرح استیضاح پیش بینی شده و ظرف این 10 روز وزیر باید در مجلس حاضر شود، از آنجایی که ظهر روز سه شنبه هفته گذشته استیضاح اعلام وصول شده تا ظهر روز جمعه ما زمان داریم تا در مجلس حاضر شویم.

نصیری‌قیداری با تاکید بر اینکه از نظر ما بهترین زمان برای برگزاری جلسه استیضاح در صورت امکان در  یک‌شنبه هفته آینده است٬‌ تصریح کرد: در صورتی که آیین‌نامه داخلی مجلس و همچنین هیات رئیسه مجوز حضور فرجی‌دانا در روز یک‌شنبه را بدهد بهترین زمان برای وزیر علوم است.

وی ادامه داد: در صورتی که هیات رئیسه بر آیین‌نامه داخلی مجلس در خصوص حضور وزیر در جلسه استیضاح تاکید کند سه‌شنبه هفته جاری (28 مرداد) وزیر در مجلس حاضر خواهد شد.

نصیری‌قیداری با بیان اینکه روز چهارشنبه هفته جاری همزمان است با برنامه از پیش برنامه‌ریزی دولت برای سفر به اردبیل٬ گفت: این روز٬ روز مناسبی برای ما نیست چون ما علاقمندیم که رئیس جمهور همانطور که در آیین نامه داخلی مجلس نیز پیش بینی شده است در مجلس در جلسه استیضاح وزیر علوم حضور داشته باشد.

وی ادامه داد: در صورتی استیضاح وزیر علوم سه‌شنبه(28 مرداد) صورت بگیرد رئیس جمهور نیز وی را همراهی خواهد کرد.

معاون پارلمانی وزارت علوم٬‌تحقیقات و فناوری٬ همچنین از رایزنی انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور برای برگزاری جلسه استیضاح وزیر علوم در روز یک‌شنبه هفته آینده خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet