ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/26 17:38:27
سرویس اقتصادی

تصویب طرح تامین آب کشاورزی و شرب فلات مرکزی، شرق و جنوب شرق ایران

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: طرح تامین آب کشاورزی و شرب فلات مرکزی، شرق و جنوب شرق ایران امروز در کمیسیون تصویب و جهت بررسی های کارشناسی به کارگروه تخصصی آب ارجاع شد.
تصویب طرح تامین آب کشاورزی و شرب فلات مرکزی، شرق و جنوب شرق ایران سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: طرح تامین آب کشاورزی و شرب فلات مرکزی، شرق و جنوب شرق ایران امروز در کمیسیون تصویب و جهت بررسی های کارشناسی به کارگروه تخصصی آب ارجاع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg تصویب,طرح,تامین,آب,کشاورزی,و,شرب,فلات,مرکزی،,شرق,و,جنوب,شرق,ایران Icana

محمد مهدی برومندی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با دستورکار جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: یکی از موارد مورد بحث در جلسه امروز، مربوط به طرح تامین آب کشاورزی و شرب فلات مرکزی، شرق و جنوب شرق ایران بود که جمعی از نمایندگان با توجه به کمبود آب در کشور، این طرح را آماده و کلیات آن در کمیسیون تصویب شد.

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: در نهایت این طرح برای کار کارشناسی بهتر به کارگروه تخصصی آب ارجاع شد تا درآنجا، اشکالاتی که به لحاظ بارمالی و مشکلات قانون اساسی وجود دارد رفع گردد.

وی ادامه داد: همچنین کلیات طرح الحاق یک تبصره به ماده(1) قانون حفظ کاربری اراضی و باغها و اصلاح بعدی آن نیز پس از اظهارات موافین و مخالفین رای نیاورد و به همین دلیل از دستورکار کمیسیون خارج شد.

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس تصریح کرد: در این طرح نمایندگان پیشنهاد داده بودند که تفکیک، تغییر کاربری اراضی و زراعی و باغی در تمام کشور مطلقا ممنوع شود، اما نمایندگان بنا به دلایلی با آن مخالفت کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet