خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1393/05/26 18:08:06
سرویس اجتماعی
ابوترابی خبر داد:

تشکیل کارگروه اصلاح قانون تجارت در کمیسیون قضایی

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون یکی از تبصره های مواد قانونی لایحه نحوه اجرای محکومیت های مالی برای تأمین نظر شورای نگهبان حذف شد.
تشکیل کارگروه اصلاح قانون تجارت در کمیسیون قضایی عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون یکی از تبصره های مواد قانونی لایحه نحوه اجرای محکومیت های مالی برای تأمین نظر شورای نگهبان حذف شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44646.jpg تشکیل,کارگروه,اصلاح,قانون,تجارت,در,کمیسیون,قضایی Icana

ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه، 26 مرداد) این کمیسیون گفت: طی این جلسه لایحه نحوه اجرای محکومیت های مالی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده بود مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در این لایحه ماده ای تحت عنوان اینکه آیا اماکن عام المنفعه و شخصیت های حقوقی توانایی ارائه دادخواست اعسار دارند یا خیر بود داشت که با درخواست شورای نگهبان مبنی بر اصلاح این ماده، یکی از تبصره های آن حذف شد.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان به بررسی لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجرات مصوب سال 1347 اشاره و خاطرنشان کرد: برای اصلاح قسمتی از این قانون با نظر اعضای کمیسیون کارگروهی تحت همین عنوان به ریاست سید حمیدرضا طباطبایی نائینی تشکیل شد تا بررسی های بعدی صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet