ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/26 18:19:52
سرویس اقتصادی
زارع در تشریح نشست کمیسیون اقتصادی مجلس:

بررسی مسائل تولیدکنندگان با بانک سامان / استفاده مشترک از مرز زمینی رازی و کاپی کوی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به خواسته معاون حقوقی بانک سامان مبنی بر فرصت یک ماه برای حل مسائل این بانک با تولید کنندگان گفت:در جلسه امروز کمیسیون مسائل تولید کنندگان با بانک سامان بررسی و مقرر شد کمیته ای متشکل از نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس، این موضوع را پیگیری و گزارشی به کمیسیون ارائه کند.
بررسی مسائل تولیدکنندگان با بانک سامان / استفاده مشترک از مرز زمینی رازی و کاپی کوی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به خواسته معاون حقوقی بانک سامان مبنی بر فرصت یک ماه برای حل مسائل این بانک با تولید کنندگان گفت:در جلسه امروز کمیسیون مسائل تولید کنندگان با بانک سامان بررسی و مقرر شد کمیته ای متشکل از نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس، این موضوع را پیگیری و گزارشی به کمیسیون ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg بررسی,مسائل,تولیدکنندگان,با,بانک,سامان,/,استفاده,مشترک,از,مرز,زمینی,رازی,و,کاپی,کوی Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز کمیسیون اقتصادی گفت: در جلسه امروز کمیسیون لایحه یاداشت تفاهم جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در مورد استفاده مشترک از دروازه های مرز زمینی رازی و کاپی کوی بررسی شد.

 نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد :لایحه مذکور مربوط به سال 89 بوده و در سال 90 قانون گمرکی کشور تصویب شده است بنابراین مقرر شد در این زمینه بررسی های بیشتری در جلسه آتی کمیسیون اقتصادی به عمل آید.

زارع با اشاره به خواسته معاون حقوقی بانک سامان مبنی بر فرصت یک ماه برای حل مسائل تولید کنندگان گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مسائل تولید کنندگان با بانک سامان بررسی و مقرر شد کمیته ای متشکل از حسن نژاد، میرمحمدی، شکری، کریمیان، بیگی ئیلانلو و مهناز بهمنی نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس، این موضوع را پیگیری و گزارشی به کمیسیون ارائه کنند تا درباره ارجاع پرونده به کمیسیون اصل 90 تصمیم گیری شود .

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: مسائل مالیاتی لایحه خروج از رکود به  به کمیسیون بودجه ارجاع داد شده این در حالی است که کمیسیون اصلی در مسائل مالیاتی کمیسیون اقتصادی بوده، با توجه به این موضوع کمیسیون اقتصادی نامه ای به هیئت رئیسه  مجلس نوشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet