ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/28 09:48:31
سرویس بین الملل
حقیقت‌پور:

اظهارات دیوید کامرون صادقانه نیست/ انگلیس در زایش داعش نقشی اساسی ایفا کرده است

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه اظهارات دولتمردان غربی در مورد داعش متناقض است، گفت: انگلیس در زایش داعش نقشی اساسی ایفا کرده است.
اظهارات دیوید کامرون صادقانه نیست/ انگلیس در زایش داعش نقشی اساسی ایفا کرده است نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه اظهارات دولتمردان غربی در مورد داعش متناقض است، گفت: انگلیس در زایش داعش نقشی اساسی ایفا کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/75900.jpg اظهارات,دیوید,کامرون,صادقانه,نیست/,انگلیس,در,زایش,داعش,نقشی,اساسی,ایفا,کرده,است Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جدی خواندن تهدید داعش برای انگلیس از سوی دیوید کامرون، تصریح کرد: اظهارات کامرون به هیچ وجه صادقانه نیست چرا که امروز به وضوح رد پای انگلیس در زایش گروه تروریستی داعش آشکار شده است.

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، افزود: دولت‌های غربی در مورد داعش اظهاراتی متناقض ایراد می‌کنند، آنها از سوی به تسلیح و تجهیز این گروه تروریستی اقدام می‌کنند و از سوی دیگر آن را تهدیدی برای خود می‌دانند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم با بیان اینکه این اظهارات بهانه‌ای برای حضور نظامی انگلیس در منطقه خاورمیانه است، ادامه داد: آمریکایی‌ها به بهانه دفاع از اقلیت ایزدی و همچنین کردهای اقلیم کردستان دست به عملیات نظامی در عراق زدند و دولت انگلیس نیز برای عقب نماندن از قافله برای حضور نظامی خود زمینه سازی می‌کند.

این نماینده مجلس نهم در مورد قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد در مورد تحریم حامیان داعش، گفت: داعش بیش از سه سال است که در این منطقه دست به جنایات اسفناکی زده و بعد از گذشت مدت‌های مدید و سکوت بی‌وقفه، شورای امنیت سازمان ملل به فکر تحریم داعش افتاده است از این رو سیاسی بودن این قضیه کاملاً مشهود است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصریح کرد: اگر حمایت غرب نبود کشورهای جهان اسلام و به خصوص جبهه مقاومت اسلامی ظرف چند ماه طومار داعش را در هم می‌پیچیدند ولی کمک‌های اطلاعاتی و نظامی و مادی کشورهای بیگانه به داعش جانی دوباره داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet