هدر اصلی
1393/05/28 09:49:57
سرویس بین الملل
آصفری:

صدای فروپاشی رژیم صهیونیستی به گوش می‌رسد

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه اختلافات میان صهیونیست‌ها آشکارتر از قبل شده است، گفت: شکست‌های پی‌درپی رژیم صهیونیستی از گروه‌های مقاومت اسلامی در فلسطین این رژیم غاصب را در آستانه فروپاشی قرار داده است.
صدای فروپاشی رژیم صهیونیستی به گوش می‌رسد عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه اختلافات میان صهیونیست‌ها آشکارتر از قبل شده است، گفت: شکست‌های پی‌درپی رژیم صهیونیستی از گروه‌های مقاومت اسلامی در فلسطین این رژیم غاصب را در آستانه فروپاشی قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/75488.jpg صدای,فروپاشی,رژیم,صهیونیستی,به,گوش,می‌رسد Icana

محمد‌حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تظاهرات چندین هزار نفری صهیونیست‌ها در تل‌‌آویو با هدف برکناری نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، گفت: ناکامی دولتمردان صهیونیست در نیل به اهداف از پیش تعیین شده در جنگ اخیرغزه باعث ایجاد اختلاف میان شهروندان و حاکمان این رژیم جعلی شده است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، افزود: مقاومت همه جانبه حماس و جهاد اسلامی فلسطین باعث شد تا ارکان اقتدار پوشالی رژیم صهیونیستی به زیر سوال رود و شهروندان اراضی اشغالی از ناامنی به وجود آمده توسط موشک‌های فلسطینی صبرشان لبریز شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه صدای فروپاشی رژیم صهیونیستی به گوش می‌رسد، ادامه داد: شهروندان صهیونیست از سراسر جهان به اجبار و با وعده‌های فراوانی به این سرزمین منتقل شدند ولی امروز وقتی ناکامی رژیم صهیونیستی از تامین حداقل امنیت را می‌بینند دست به اعتراض می‌زنند.

این نماینده مجلس نهم با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی از مشکلات داخلی فراوانی رنج می‌برد، گفت: تظاهرات‌های مردمی در اراضی اشغالی هشداری است برای حاکمان این رژیم غاصب چرا که شهروندان رژیم صهیونیستی دیگر حاضر به پرداخت هزینه‌های جاه‌طلبی دولتمردان خود را نیستند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: با عبور موشک‌های مقاومت اسلامی فلسطین از چتر دفاع ضد موشکی صهیونیست‌ها، هیمنه این رژیم متجاوز و نامشروع شکسته شد و پس از این باید منتظر ایجاد وحشت دائمی در میان شهروندان صهیونیست در سراسر اراضی اشغالی باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet