ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/27 12:04:57
سرویس فرهنگی
هاشمی:

ضعف نظارت در وزارت ورزش و جوانان موجب بروز فساد در فوتبال می شود

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: مسئولیت نظارت بر عدم رخ دادن مسائلی مثل فساد بر عهده دستگاه های نظارتی وزارت ورزش و جوانان است که بروز برخی از این موارد نشان از ضعف نظارت در این وزارتخانه دارد.
ضعف نظارت در وزارت ورزش و جوانان موجب بروز فساد در فوتبال می شود عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: مسئولیت نظارت بر عدم رخ دادن مسائلی مثل فساد بر عهده دستگاه های نظارتی وزارت ورزش و جوانان است که بروز برخی از این موارد نشان از ضعف نظارت در این وزارتخانه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/51921.jpg ضعف,نظارت,در,وزارت,ورزش,و,جوانان,,موجب,بروز,فساد,در,,فوتبال,می,شود Icana

سید مهدی هاشمی، عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، ریشه هر فسادی را در عدم رعایت اصول دانست و گفت: طبیعتا فساد در شرایط عدم رعایت قوانین و مقررات رخ می دهد اما اینکه فعلا در حوزه فوتبال فساد رخ داده است یا خیر اثبات نشده است.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: زمانی که موارد فساد مشخص شد می توان به آسیب شناسی پرداخت و با مشخص کردن نقاط ضعف، موارد را مورد پیگیرد قرار داد.

وی افزود: سه شنبه هفته گذشته در جلسه فراکسیون ورزش پیرامون فساد احتمالی رخ داده صحبت شد و قرار شد مسئولان گزارشی در این زمینه به فراکسیون ارائه دهند.

هاشمی در ادامه گفت: متأسفانه شاهد عدول از اصول در برخی رشته های ورزشی هستیم و فوتبال نیز به دلیل اینکه در خیلی کشورها بیشتر به یک تجارت تبدیل شده است، بیشتر در آن تجلی پیدا کرده است.

وی ادامه داد: امیدواریم فوتبالیست های ما و فدراسیون فوتبال توجه بیشتری به اصول و ارزش ها داشته باشند تا کمتر شاهد ایراد و اشکال در این حوزه باشیم.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: طبیعتا مسئولیت نظارت بر عدم رخ دادن مسائلی مثل فساد بر عهده دستگاه های نظارتی وزارت ورزش و جوانان است که بروز برخی از این موارد نشان از ضعف نظارت در این وزارتخانه دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet