ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/27 15:01:49
سرویس اقتصادی
شریعتی مطرح کرد:

محدودیت های جغرافیایی مانع تحقق کامل ظرفیت‌های مناطق آزاد/ رفع موانع تردد خودرو های پلاک اروند در خوزستان و بهبهان

نماینده مردم بهبهان، آغاجاری و زیدون در مجلس با یادآوری اینکه محدودیت های جغرافیایی مانع تحقق کامل ظرفیت‌های مناطق آزاد می شوند، گفت: در آینده ای نزدیک موانع تردد خودرو های پلاک اروند در خوزستان و بهبهان رفع می شود.
محدودیت های جغرافیایی مانع تحقق کامل ظرفیت‌های مناطق آزاد/ رفع موانع تردد خودرو های پلاک اروند در خوزستان و بهبهان نماینده مردم بهبهان، آغاجاری و زیدون در مجلس با یادآوری اینکه محدودیت های جغرافیایی مانع تحقق کامل ظرفیت‌های مناطق آزاد می شوند، گفت: در آینده ای نزدیک موانع تردد خودرو های پلاک اروند در خوزستان و بهبهان رفع می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/76835.jpg محدودیت,های,جغرافیایی,مانع,تحقق,کامل,ظرفیت‌های,مناطق,آزاد/,رفع,موانع,تردد,خودرو,های,پلاک,اروند,در,,خوزستان,و,بهبهان Icana

محمدباقر شریعتی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،معافیت‌های مالیاتی را از  مزیت های  ایجاد مناطق آزاد عنوان کرد و گفت: در حالی که ایجاد مناطق آزاد مزیت های گوناگونی دارد با توجه به محدودیت های جغرافیایی مطابق قانون نمی توان تمام ظرفیت های این  مناطق را به صورت گسترده ارائه کرد.

 نماینده مردم بهبهان و آغاجاری و زیدون  در مجلس شورای اسلامی  با یادآوری برگزاری جلساتی با استاندار خوزستان و مدیرعامل منطقه آزاد اروند برای رفع برخی محدودیت ها در استفاده از همه ظرفیت‌های مناطق آزاد، افزود: تردد خودرو های پلاک اروند در بهبهان بدون محدودیت قانونی اقدام مثبتی است که در همین راستا انجام گرفته است.

شریعتی  تصریح کرد: مکاتباتی نیز صورت گرفته و مقامات مذکور درصدد هستند تا با رفع موانع موجود در آینده ای نزدیک شاهد تردد خودروهای پلاک اروند در تمام مناطق خوزستان و بهبهان باشیم.

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم باید منتظر اقدمات نماینده دولت در خوزستان در زمینه رفع محدودیتها در مناطق خوزستان و بهبهان باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet