هدر اصلی
1393/05/27 12:59:29
سرویس سیاسی
منصوری آرانی با اشاره به اظهار تمایل کامرون به همکاری با ایران برای نابودی داعش:

نگرانی انگلیس از اقدامات تروریستی اروپاییان آموزش داده شده توسط داعش

رئیس گروه پارلمانی ایران - انگلیس با اشاره به اظهار تمایل نخست وزیر انگلیس برای همکاری با ایران برای مبارزه با داعش گفت: اروپا نگران نحوه برخورد با اروپاییان آموزش دیده توسط داعش و خطرات احتمالی آنها برای اروپا است، بنابراین سعی خواهد کرد با رقم زدن یک انهدام جمعی در عراق و سوریه مانع از ورود این بمب های متحرک به اروپا شود.
نگرانی انگلیس از اقدامات تروریستی اروپاییان آموزش داده شده توسط داعش رئیس گروه پارلمانی ایران - انگلیس با اشاره به اظهار تمایل نخست وزیر انگلیس برای همکاری با ایران برای مبارزه با داعش گفت: اروپا نگران نحوه برخورد با اروپاییان آموزش دیده توسط داعش و خطرات احتمالی آنها برای اروپا است، بنابراین سعی خواهد کرد با رقم زدن یک انهدام جمعی در عراق و سوریه مانع از ورود این بمب های متحرک به اروپا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/75900.jpg نگرانی,انگلیس,از,اقدامات,تروریستی,اروپاییان,آموزش,داده,شده,توسط,داعش Icana

عباسعلی منصوری آرانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهار تمایل نخست وزیر انگلیس برای همکاری با ایران برای مبارزه با داعش گفت: داعش موجود تفکرات و ایده های سرویس های اطلاعاتی آمریکا و غرب است که  همچون طالبان و القاعده برای اهداف کوتاه مدت طراحی شده است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه داعش بر خلاف دیگر گروه های تروریستی توانست افراد زیادی از اروپاییان را به خود جذب، آموزش و فرهنگ ترور را در آنها نهادینه کند، افزود: بدون شک اروپا در نقطه ای گرفتار خواهد شد و پس از پایان موضوع داعش، اروپاییان آموزش دیده توسط داعش و آنانی که فرهنگ ترور در آنها نهادینه شده همچون بمبی متحرک در اروپا اقدام کرده و مجموعه ترور و گروه های تروریستی را در آنجا بنیان خواهند گذاشت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر داعش ماموریت خود در سوریه و در عراق را تقریبا به اتمام رسانده و بدون شک ماه های پایانی عمر خود را طی می کند، ادامه داد: اروپا نگران نحوه برخورد با این اروپاییان است، بنابراین سعی خواهد کرد با رقم زدن یک انهدام جمعی در عراق و سوریه مانع از ورود این بمب های متحرک به اروپا شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه بنابراین می توان تمایل انگلیس برای همکاری با ایران جهت نابودی داعش را منافع آنها تلقی کرد، تصریح کرد: این بیان تمایل در راستای منافع  انگلیس و اروپا و یک اظهار تمایل واقعی است نه سمبلیک و صوری و این اقدام قابل پیش بینی بود.

رئیس گروه پارلمانی ایران – انگلیس با بیان اینکه گروه تکفیری داعش یک گروه تروریستی و خطرناک است و باید از همکاری کشورهای دیگر برای نابودی آن استقبال کرد، تصریح کرد: باید فارغ از مواضع گذشته کشورها، با آنها برای نابودی داعش همکاری داشت./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet