عید سعید غدیرخم
1393/05/27 12:28:20
سرویس اقتصادی
گروسی درهمایش اقتصاد مقاومتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرستان شهریار:

ثبات در تصمیم گیری‌ها برنامه ریزی را برای سرمایه گذاران آسان خواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه حاضر نیستیم پروژه ای را کلنگ زنی کنیم که ناقص بماند.گفت: قوانینی همچون اسناد مالکیت که مشکلات سرمایه گذاران را کاهش داده است می توان با ثبات در تصمیم گیری‌ها برنامه ریزی را برای سرمایه گذاران آسان کرد.
ثبات در تصمیم گیری‌ها برنامه ریزی را برای سرمایه گذاران آسان خواهد کرد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه حاضر نیستیم پروژه ای را کلنگ زنی کنیم که ناقص بماند.گفت: قوانینی همچون اسناد مالکیت که مشکلات سرمایه گذاران را کاهش داده است می توان با ثبات در تصمیم گیری‌ها برنامه ریزی را برای سرمایه گذاران آسان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43094.jpg ثبات,در,تصمیم,گیری‌ها,برنامه,ریزی,را,برای,سرمایه,گذاران,آسان,خواهد,کرد Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، حسین گروسی در همایش اقتصاد مقاومتی و فرصت های سرمایه گذاری شهریار با اشاره به انتقاد از اینکه تصمیم گیری‌های سریع و صحیح نداریم به کلنگ زنی پروژه بیمارستانی در 20 سال پیش اشاره کرد و گفت: تلاش های زیادی انجام شد تا این پروژه به نهادهایی همچون شهرداری و یا بخش های دیگر واگذار شود که اخیراً با کمک استانداری و با انجام گلریزان بیش از 7 میلیارد تومان برای اجرای این پروژه جمع آوری شد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قوانینی همچون اسناد مالکیت که مشکلات سرمایه گذاران را کاهش داده است، گفت: سرمایه گذارانی در شهریار هستند که با یک تصمیم درست پای کار خواهند آمد.

وی با اشاره به رفع مشکلات ایجاد سه شهرک صنعتی، گفت: در حال حاضر مجوز ایجاد 4 شهرک صنعتی را داریم اما حاضر نیستیم پروژه ای را کلنک زنی کنیم که ناقص بماند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با یادآوری اینکه بزرگترین شهرک صنعتی به وسعت 3 هزار هکتار در شهریار ایجاد خواهد شد گفت: اعلام کرده بودند که برای ایجاد این شهرک استعلامات زیست محیطی را گرفته و به آنها صورت شفاهی موافقت کردند اما ما با ایجاد این شهرک ها مخالفت کردیم و گفتیم باید مجوزهای کتبی باشد تا کلنگ زنی انجام شود.

گروسی با تاکید بر اینکه پتانسیل های خوبی در بخش صنعت، معدن و کشاورزی در شهریار وجود دارد گفت: متاسفانه در سرانه سلامت عقب هستیم و با توجه به اینکه سرانه تخت در کشور 560 است  در شهریار 4 هزار و 200 تخت بیمارستانی داریم.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس با اشاره به قوانین خوبی که در مجلس بر حمایت از تولید تصویب شده است گفت: قرار بود براساس قانون هدفمندسازی یارانه ها 30 درصد منابع این قانون به بخش صنعت اختصاص داده شود که نشد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: به نفع کشور نیست که قوانین مصوب اجرا نشود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet