هدر اصلی
1393/05/27 13:19:08
سرویس فرهنگی
واعظی مطرح کرد:

تکذیب وجود رانت در ارایه اینترنت به مشترکان/افزایش سرعت اینترنت کشور با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات٬ از افزایش سرعت اینترنت کشور با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات در آینده نزدیک خبر داد و گفت: هیچ رانتی در ارایه اینترنت به افراد و سازمان‌ها وجود ندارد.
تکذیب وجود رانت در ارایه اینترنت به مشترکان/افزایش سرعت اینترنت کشور با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات٬ از افزایش سرعت اینترنت کشور با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات در آینده نزدیک خبر داد و گفت: هیچ رانتی در ارایه اینترنت به افراد و سازمان‌ها وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/67037.jpg تکذیب,وجود,رانت,در,ارایه,اینترنت,به,مشترکان/افزایش,سرعت,اینترنت,کشور,با,راه‌اندازی,شبکه,ملی,اطلاعات Icana

محمود واعظی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت٬ از افزایش سرعت اینترنت کشور با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با افزایش سرعت اینترنت در کشور بی شک شاهد افزایش رضایمندی مردم در این زمینه خواهیم بود.

وی با یادآوری کاهش 20 درصدی تعرفه اینترنت در ماه‌های اخیر٬ افزود: وزارت ارتباطات در تلاش برای کاهش مجدد تعرفه‌های اینترنت  در کشور است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هزینه استفاده از اینترنت در کشور زیاد نیست٬ تصریح کرد: با سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به زودی سرعت اینترنت را تا سال آینده افزایش خواهیم داد.

هیچ‌گونه رانتی در ارایه اینترنت به مشترکان وجود ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات٬ در پاسخ به سوالی مبنی بر وجود رانت در ارایه اینترنت به مشترکان٬ ضمن تکذیب این موضوع گفت: برای دریافت اینترنت قرارداد بسته می شود و در حال حاضر نیز 11 شرکت ارایه دهنده اینترنت در کشور هستند و هیچ گونه رانتی هم در ارایه آن به افراد و سازمان‌ها وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet