خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/27 15:02:07
سرویس سیاسی
جوکار با اشاره به اظهار تمایل کامرون برای همکاری با ایران برای مبارزه با داعش:

هدف انگلیس از ابراز تمایل به نابودی داعش، انحراف افکار عمومی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نقش دولت انگلیس در زایش این گروه گفت: ابراز تمایل انگلیس و آمریکا برای تعامل با ایران در نابودی داعش هدفی جز انحراف افکار عمومی جهان و سرپوش گذاشتن بر اقدامات جنایتکارانه شان ندارد.
هدف انگلیس از ابراز تمایل به نابودی داعش، انحراف افکار عمومی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نقش دولت انگلیس در زایش این گروه گفت: ابراز تمایل انگلیس و آمریکا برای تعامل با ایران در نابودی داعش هدفی جز انحراف افکار عمومی جهان و سرپوش گذاشتن بر اقدامات جنایتکارانه شان ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/59586.jpg هدف,انگلیس,از,ابراز,تمایل,به,نابودی,داعش،,انحراف,افکار,عمومی,است Icana

محمد صالح جوکار در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهار تمایل نخست وزیر انگلیس برای همکاری با ایران برای مبارزه با داعش با اشاره به نقش دولت انگلیس در زایش این گروه گفت: داعش به خودی خود بوجود نیامده است بلکه با همکاری مثلث ر‍ژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس تشکیل شده که بخش عملیاتی آن بر عهده آمریکا، بخش فکری بر عهده انگلیس و بخش پشتیبانی آن بر عهده رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این مثلث در پی مدیریت وقایع و پدیده های جهان اسلام است، افزود: نظریه پردازان آمریکایی پیش بینی کرده بودند که قرن آینده، قرن برخورد تمدن ها و مقابله تمدن اسلامی با تمدن غرب است و غرب تلاش دارد که از مقابله تمدن اسلامی و تمدن غرب جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه ریشه ایجاد گروهک های تکفیری در سوریه و سایر کشورها به خود غرب باز می گردد؛ ادامه داد: غرب القاعده و طالبان را برای مقابله با شوروی سابق ایجاد کرد اما بعد از مدتی این گروه ها به مقابله با غرب پرداختند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه حضورگروهک های تروریستی در سوریه نیز با حمایت های مالی و تسلیحاتی آمریکا و غرب همراه بود، گفت: داعش محصول همکاری های سطح بین الملل، استکبار جهانی، غرب و کشورهای منطقه همچون ترک ها و عرب ها است.

جوکار با بیان اینکه ابراز تمایل انگلیس وآمریکا برای تعامل با ایران در نابودی داعش هدفی جز انحراف افکار عمومی جهان و سرپوش گذاشتن بر اقدامات جنایتکارانه شان ندارد، توضیح داد: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه با ایجاد کنندگان گروه تکفیری داعش همکاری نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه عراق توانایی نابودی داعش را دارد، تصریح کرد: پدیده داعش به صورت مقطعی قابل حل نبوده و حل آن زمان طولانی را طی خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet