هدر اصلی
1393/05/27 14:37:39
سرویس اجتماعی
عبدی:

مرگ یک نفر بر اثر ضرب و شتم ماموران شهرداری اقدامی غیرانسانی است/ شهرداری به مجلس پاسخ دهد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اقدام ماموران شهرداری در ضرب و شتم یک کارگر که منجر به فوت وی شده است، گفت: این اقدام غیر اخلاقی و غیرانسانی است که از سوی ماموران شهرداری انجام شده و بدون‌شک کمیسیون آن را پیگیری می‌کند.
مرگ یک نفر بر اثر ضرب و شتم ماموران شهرداری اقدامی غیرانسانی است/ شهرداری به مجلس پاسخ دهد سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اقدام ماموران شهرداری در ضرب و شتم یک کارگر که منجر به فوت وی شده است، گفت: این اقدام غیر اخلاقی و غیرانسانی است که از سوی ماموران شهرداری انجام شده و بدون‌شک کمیسیون آن را پیگیری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/57842.jpg مرگ,یک,نفر,بر,اثر,ضرب,و,شتم,ماموران,شهرداری,اقدامی,غیرانسانی,است/,شهرداری,به,مجلس,پاسخ,دهد Icana

ایرج عبدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با ابراز تاسف از اقدام اخیر ماموران شهرداری درباره ضرب و شتم یکی از کارگران که منجر به مرگ وی شده‌اند، افزود: متاسفانه این برخوردها، غیراخلاقی و غیر انسانی است که از سوی شهرداری صورت گرفته است.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت حفظ شان و جایگاه کارگران از سوی نهادهای مختلف به‌ویژه شهرداری، ادامه داد: مسئولان باید برای حفظ حقوق و امنیت خاطر هم‌وطنان خود به ویژه قشر آسیب‌پذیر کارگر اقدامات و برنامه‌ریزی اساسی را در دستور کار قرار دهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با تاکید بر ضرورت برخورد با عاملان این ضرب‌وشتم، تصریح کرد: بدون‌شک ضروری است با شدیدترین شکل ممکن با عوامل این اقدام برخوردشود تا بار دیگر شاهد این تخلفات در هیچ نهادی از جمله شهرداری نباشیم.

وی تصریح کرد: بدون‌شک کارگر قشری است که در کشور باید به آنها اهمیت زیادی داده شوند نه اینکه بی‌دلیل از سوی برخی افراد مورد ضرب و شتم قرار گرفته و در نهایت منجر به مرگ وی شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بدون‌شک کمیسیون اجتماعی به موضوع مرگ یک کارگر به دلیل ضرب و شتم از سوی ماموران شهرداری ورود پیدا خواهد کرد، گفت: این کمیسیون از مسئولان مربوطه دعوت خواهد کرد تا نسبت به این اتفاق پاسخگو باشند زیرا در این حادثه جان یک انسان از بین رفته است.

گفتنی است؛ کارگری که بر اثر ضرب و شتم توسط ماموران گشت سد معبر منسوب به ناحیه ۴ منطقه ۴ شهرداری تهران به مدت یک هفته در بیمارستان بستری شده بود، سرانجام روز پنجشنبه ۲۳ مردادماه در بیمارستان نورافشار تهران جان باخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet