ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/27 15:16:38
سرویس فرهنگی
خباز با اشاره به ساخت و توزیع مستند "من روحانی هستم " و "مصاف":

ساخت مستند علیه روسای جمهور امنیت روانی جامعه را به خطر می اندازد/مستندسازان علیه رییس جمهور کمر به تخریب دولت بسته اند

معاون تقنینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری مجلس گفت: به نظر می رسد هزینه ساخت مستندهای "من روحانی هستم" و "مصاف" با هزینه بیت المال تهیه شده باشد.
ساخت مستند علیه روسای جمهور امنیت روانی جامعه را به خطر می اندازد/مستندسازان علیه رییس جمهور کمر به تخریب دولت بسته اند معاون تقنینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری مجلس گفت: به نظر می رسد هزینه ساخت مستندهای "من روحانی هستم" و "مصاف" با هزینه بیت المال تهیه شده باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/75604.jpg ساخت,مستند,علیه,روسای,جمهور,امنیت,روانی,جامعه,را,به,خطر,می,اندازد/مستندسازان,علیه,رییس,جمهور,کمر,به,تخریب,دولت,بسته,اند Icana

محمدرضا خباز، معاون تقنینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ساخت مستند "من روحانی هستم" و اخیرا مستند "مصاف" اظهار کرد: یکی از رفتارهای ناپسندی که متأسفانه مدتی است در کشور ما رسم شده است ساختن یک سری فیلم ها و توزیع آن در رابطه با مسئولان عالیرتبه کشور به قصد تخریب است.

 

مستندسازان علیه رییس جمهور کمر به تخریب دولت بسته اند

معاون تقنینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری در ادامه تصریح کرد: در مرحله اول باید گفت نه تنها نیت تخریبی بوده و نگاه اصلاحی، الهی و قانونی در ساخت این مستند نبوده است، بلکه کمر همت برای تخریب بسته اند چنانچه آقای روحانی هم در گفتاری خاطرنشان کردند خطاب من به منتقدین نیست بلکه به آنهایی است که از یک مجموعه ای اتاق بحران تشکیل داده و واردعمل شده اند.

وی افزود: اکنون دم خروس نمایان شده است، یک بار زمانی که مستند "من روحانی هستم" توزیع شد و یک بار هم الان که مستند"مصاف" را توزیع می کنند.

خباز تصریح کرد: سوال ما این است که آیا این کار را برای رضای خدا انجام می دهید و یا برای هوای نفس خودتان که اگر برای خداست باید بگوییم خداوند در قرآن و روش ائمه اطهار(ع) راهنمایی کرده است که اگر می خواهید کسی را نقد کنید اول به خودش بگویید، ضمن اینکه باید پرسید هزینه ساخت این مستند از کجا آمده است، اگر پول خودتان است که در حلالش حساب است و اگر بیت المال است که زهی تأسف و به نظر می رسد بیت المال باشد.

 

 با پول بیت المال علیه دولت قانونی نظام جمهوری اسلامی مستند می سازند

نماینده مردم کاشمر در مجلس هشتم در ادامه با بیان اینکه مشخص است این افراد از کجا خط می گیرند، گفت: تأمین پول این مؤسسات برای ساخت اینگونه محصولات مشخص است از کجاست چنانچه کسی این سی دی ها را نمی خرد و به صورت رایگان هم توزیع می شود.

وی ادامه داد: موضوع بعدی این است که شمایی که ادعای مسلمانی می کنید و قصد خیرخواهی دارید، ما در نظامی زندگی می کنیم که به نام جمهوری اسلامی مزین است، در این صورت آیا شما مجوز قانونی برای توزیع آن گرفته اید یا خیر؟ اگر گرفته اید ارائه کنید و اگر نه که زهی تأسف؛ معلوم است شیطان دارد از شما سواری می گیرد.

خباز در ادامه با بیان اینکه اگر قرار باشد مستندی ساخته شود برای همه افراد می توان این کار را کرد، گفت: ساخت چنین مستندهایی آن هم برای دومین شخصیت نظام که رئیس جمهور است، امنیت روانی کل جامعه را به خطر می اندازد، آن وقت شما به خودتان اجازه می دهید به صورت خلاف قانون، خلاف شرع و خلاف منطق با پول حرام سی دی بسازید که بعد نتواند از خودش دفاع کند و انتظار هم دارید این کار به اصلاح جامعه کمک کند.

 

ساخت مستندهای تخریبی روی اعصاب مردم راه رفتن است

وی افزود: مگر همین اخیرا رهبری نفرمودند روی اعصاب مردم راه نروید که من به شخصه از بیان این جمله تعجب کردم چون مشخص است از درد دل است آیا در حال حاضر ساخت چنین مستندهایی غیر از راه رفتن روی اعصاب مردم است؟

خباز در ادامه یادآور شد: کشوری را تحویل رئیس جمهور دادند که اگر به انسان تشبیه کنیم از فرق سر تا نوک انگشتان پا مشکل دارد و ایشان هم کمر همت بسته است برای رفع مشکلات، آن وقت ما به جای اینکه کمکش کنیم و دستش را بگیریم، چوب لای چرخ او می گذاریم، این با چه وجدان، منطق و عقلی قابل توجیه است.

نماینده مردم کاشمر در مجلس هشتم در ادامه گفت: گاهی انسان ها مسخ می شوند که زشت ترین کارها نیز در نظرشان عادی جلوه می کند، خدا نکند خداوند افسار آدم را روی دوش خودش بیاندازد و بگوید تو دیگر آدم نیستی آن وقت انسان در اختیار شیطان قرار می گیرد و دست به یک سری کارهایی می زند که در نهایت خودش هم برای خودش توجیه می کند.

وی افزود: اگر از یزید بن معاویه بپرسید چرا امام حسین(ع) را کشتی توجیه داشت، اگر از صدام بپرسید چرا آنقدر جنایت کردی توجیه داشت و اگر از اوباما و نتانیاهو درباره جنایاتشان سوال کنید توجیه دارند ولی توجیه آنها غلط است اما پیش خود تصور صحیحی دارند و در اتاق های فکرشان به این کار زشت نابخردانه لباس توجیه می پوشانند.

معاون تقنینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری در پایان خطاب به عوامل ساخت و توزیع مستندهای "من روحانی هستم" و "مصاف" گفت: اگر از خدا نمی ترسید از مکافات طبیعت بترسید که عین این بلا سرتان خواهد آمد چنانچه اگر از دیوار کسی بالا بروید از دیوارتان بالا می روند و اگر آبروی کسی را بریزید یک روزی آبرویتان را می ریزند، دست انتقام طبیعت سر جای خود هست و مکافات در جهان خلقت یک امر واجبی است چه مسلمان باشیم چه نباشیم برای هر عمل ما یک عکس العملی وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet