ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/27 14:28:49
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا خبر داد:

رئیس‌جمهور چهارشنبه برای دفاع از فرجی دانا به مجلس می آید

عضو هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به حضور رئیس‌جمهور در جلسه استیضاح وزیر علوم، گفت: پوشش رسانه‌ای استیضاح فرجی‌دانا مانند گذشته است و پخش زنده تلویزیونی نمی‌شود.
رئیس‌جمهور چهارشنبه برای دفاع از فرجی دانا به مجلس می آید عضو هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به حضور رئیس‌جمهور در جلسه استیضاح وزیر علوم، گفت: پوشش رسانه‌ای استیضاح فرجی‌دانا مانند گذشته است و پخش زنده تلویزیونی نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51715.jpg رئیس‌جمهور,,چهارشنبه,برای,دفاع,از,فرجی,دانا,به,مجلس,می,آید Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از حضور دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در نشست علنی روز (چهارشنبه 29 مرداد) مجلس خبر داد و گفت: دکتر روحانی برای دفاع از رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس می‌آید.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده همچنین قرار است که برخی از وزرا، محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در نشست استیضاح وزیر علوم حاضر می‌شوند.

عضو هیأت رئیسه مجلس، درباره موضوعات مطرح شده در رابطه با پخش زنده استیضاح وزیر علوم از رسانه ملی، گفت: چنین موضوعی مطرح نیست و استیضاح فرجی‌دانا مانند گذشته پوشش رسانه‌ای داده می‌شود.

بر اساس ماده226 آیین‌نامه داخلی مجلس در جلسه استیضاح، پس از بیانات استیضاح کنندگان، رئیس‌جمهور مى‏تواند به دفاع از وزیر یا وزیران مورد استیضاح بپردازد، حداکثر وقت دفاع از استیضاح براى رئیس جمهور یا چند وزیر پنج ساعت و براى یک وزیر سه ساعت خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet