ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/27 14:29:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طباطبایی نائینی:

ورود وزارت امور خارجه به مسئله نقض حقوق بشر در «فرگوسن» ضروری است

عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه وزارت امور خارجه درباره نقض حقوق بشر در آمریکا منفعلانه برخورد نکند، گفت: وزارت خارجه ایران باید به لحاظ انسانی و وجدانی علیه نقض حقوق بشر در آمریکا موضع‌گیری کند.
ورود وزارت امور خارجه به مسئله نقض حقوق بشر در «فرگوسن» ضروری است عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه وزارت امور خارجه درباره نقض حقوق بشر در آمریکا منفعلانه برخورد نکند، گفت: وزارت خارجه ایران باید به لحاظ انسانی و وجدانی علیه نقض حقوق بشر در آمریکا موضع‌گیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/57797.jpg ورود,وزارت,امور,خارجه,به,مسئله,نقض,حقوق,بشر,در,«فرگوسن»,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛حمیدرضا طباطبایی نائینی نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی در مورد موضع‌گیری وزارت امور خارجه کشورمان در برابر رخدادهای شهر «فرگوسن» آمریکا اظهار داشت: ورود وزارت امور خارجه به مسئله نقض حقوق بشر در آمریکا قطعاً ضروری است.

وی ادامه داد: البته موضع‌گیری وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نباید با این انگیزه صورت گیرد که آمریکا هم در امور داخلی کشورمان دخالت می‌کند تا نوعی مقابله به مثل باشد.
 
طباطبایی با تأکید بر اینکه صحت ادعا درباره درگیر شدن سیاهپوست مقتول با پلیس هم حقی برای سرکوب اعتراضات مردم شهر فرگوسن ایجاد نمی‌کند،‌ خاطرنشان کرد:‌ ایالات متحده آمریکا ادعای حقوق بشری و داعیه رهبری جهان را دارد، اما خود در خاکش فرد معترض را به ضرب گلوله می‌کشد.
 
عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به محق بودن مردم فرگوسن برای اعتراض علیه نقض حقوق بشر و اقدامات نژادپرستانه پلیس آمریکا تصریح کرد:‌ وزارت خارجه ایران نباید در قبال این موضوع، منفعلانه برخورد کند و به لحاظ انسانی و وجدانی ‌باید علیه نقض حقوق بشر در آمریکا موضع‌گیری کند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet