هدر اصلی
1393/05/27 14:39:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی‌صدر:

افزایش قیمت خودرو اعتماد مردم از خودروسازان را سلب کرده است

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی افزایش قیمت خودرو توسط شورای رقابت را موجب سلب اعتماد مردم از خودروسازان دانست و گفت که بهتر بود این التهاب در بازار خودرو ایجاد نمی‌شد.
افزایش قیمت خودرو اعتماد مردم از خودروسازان را سلب کرده است عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی افزایش قیمت خودرو توسط شورای رقابت را موجب سلب اعتماد مردم از خودروسازان دانست و گفت که بهتر بود این التهاب در بازار خودرو ایجاد نمی‌شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43327.jpg افزایش,قیمت,خودرو,اعتماد,مردم,از,خودروسازان,را,سلب,کرده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛موید حسینی‌صدر اظهارکرد: ما انتظار افزایش قیمت خودرو را نداشتیم و فکر می‌کردیم حداکثر تثبیت قیمت‌های قبلی و حذف سود حاشیه‌ای دلالان اتفاق بیفتد اما فکر نمی‌کردیم افزایش قیمت جدیدی در بازار خودرو داشته باشیم.

وی افزود: بازار خودرو بسیار آشفته است و مشکلات زیادی دارد. مردم هم سردرگم و ناراضی‌اند. قطعا چنین مصوباتی هم به خودروسازها آسیب زده، هم اعتماد مردم را سلب کرده و هم باعث شده فضای کشور ملتهب شود و قیمت‌ها برای مردم غیرقابل قبول باشد.
 
نماینده مردم خوی در مجلس با تاکید بر ضرورت پرهیز از تصمیمات نسنجیده و خلق‌الساعه خاطرنشان کرد: افزایش قیمت توجیهی نداشت و ای کاش قدری سنجیده‌تر عمل می‌شد که این التهاب در بازار خودرو ایجاد نمی‌شد.
 
این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نظر اعضای این کمیسیون جلوگیری از افزایش قیمت خودرو است، افزود: مجلس می‌تواند با اتخاذ تصمیماتی جلوی افزایش قیمت خودرو را بگیرد./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet