هدر اصلی
1393/05/27 14:45:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محجوب:

موفقیت بسته پیشنهادی دولت منوط به اجراست

رئیس فراکسیون کارگری مجلس معتقد است که نمی توان با اطمینان گفت که بسته پیشنهادی دولت برای خروج از رکود بتواند وضعیت اقتصادی را بهبود ببخشد.
موفقیت بسته پیشنهادی دولت منوط به اجراست رئیس فراکسیون کارگری مجلس معتقد است که نمی توان با اطمینان گفت که بسته پیشنهادی دولت برای خروج از رکود بتواند وضعیت اقتصادی را بهبود ببخشد. https://cdn.icana.ir/d/019/74315.jpg موفقیت,بسته,پیشنهادی,دولت,منوط,به,اجراست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل ازخبرآنلاین؛علیرضا محجوب درباره بسته پیشنهادی دولت برای خروج از رکود و نظر مجلس در اینباره گفت: نظر ما متفاوت است. در مباحث تورمی می شود پیش بینی کرد که دولت موفق باشد اما در مسایل رکودی نمی شود با این اطمینان گفت.

وی افزود: البته آقای رئیس جمهور خیلی شجاع بودند که دست روی این مشکل گذاشته اند و درد را اعلام کردند که چنین مشکلی هست. پیش از این کسی این کار را نمی کرد. اما نباید با نگاه خوشبینی به این موضوع نگاه کنیم. باید به بسته پیشینی و پسینی آن نیز نگاه کنیم. اقتصاددانی به من گفت که تورم پدیده خیلی وحشتناکی است. تورم جشن اغنیاست اما عزای فقراست. اما بعد که مسئله رکود که پیش آمده به من گفت که آیا یادت هست که من درباره تورم چه گفتم؟ حالا می گویم که دربرابر رکود، تورم یک سردردی است دربرابر سرطان. چه کسی می تواند بگوید که یک بیمار سرطانی چگونه و براساس چه نسخه ای و ظرف مدت چه زمانی بهبود می یابد. کسادی و رکود از همه بیماری های اقتصادی بدتر است. رونق تنها ابزار غلبه بر همه مشکلات است.
 
رئیس فراکسیون کارگری مجلس  همچنین درباره همکاری مجلس برای اجرای این بسته نیز گفت: مجلس به این موضوع باید نقادانه نگاه کند.امروز اقتصاد از قانون ظروف مرتبطه تبعیت می کند. بنابر این حتما سیاست خارجی در این موضوع تاثیر خواهد داشت. موفقیت این بسته منوط  به اجراست و با شعار درست نخواهد شد./
پایان پیام
 
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet